Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dekoninck

    aktív tag

    válasz Olasza #4740 üzenetére

    Találtam neked egy oldalt, ahol kép is van oldal- és felülnézetből. A Google a barátnőd, igaz, hanee? :D
    Vedd már észre légyszi, hogy Jávi kivételével senkinek nincs TM5520-a, eleve az összes TM ritka, mint a szürke holló.
    Leszakad az arcom, hogy helyetted kell keresgélni, mert ilyen lusta vagy, aztán meg még lekussozol másokat.
    Jávi 505 napja regisztrált, volt 12 hozzászólása, nyilván nem fog ebben a topicban kóricálni azért, hogy lesse a kívánságaidat.
    Hogy nehogy elfáradj a keresésben: a 4507-es hozzászólásban beszélt a tm5520-ról, 5 lappal korábban, ha 50-es a listázásod.
    Küldj neki privit, javaslom, szokott PH!zni. Aztán kérdezd meg azt is, hogy mi volt a dobozban.

    Az én dobozom (TM6291) natúr karton volt, némi acerzöld szöveggel, nem volt vastag (környezetvédelem). Emlékeim szerint volt benne egy laptop (aminek van teteje, benne beépített képernyő-mikrofon-webcam, 2 zsanér; és van egy vastagabb alja, rajta és benne: sok billentyű, DVD meghajtó, proci, alaplap, winyó, pccard hely+memóriakártyahely, bennük vakkártyával, memóriahely-fedél, csavarok, akku, touchpad...) töltő, hálózati kábel, modemkábel, dokumentáció, garancialevél, számla, kézikönyv, recovery disc, négy-öt műanyag zacskó, kábelcsomózó drótokból kb három, polifoam távtartók. Mivel én is memóriabővítéssel vettem, volt még a dobozban nagy meglepetésemre 2 félgigás memória is. Usanotebooknál rendeltem.

    Jávi [...]
    # Regisztrált 2006-07-17 17:00, azaz 505 napja ― újonc
    # Aktivitás
    utoljára bejelentkezve 2007-12-04 23:12 utolsó feltűnés 2007-12-04 23:12

    By the way, ha nem tetszik a fedlap színe, meg se veszed?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák