Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bzs73

    őstag

    válasz h1n1_900 #22595 üzenetére

    nVidia gpu-k pedig szeretnek behalni. :))
    Figyelik a garit, és utána halnak be. :F
    Nekem az első acer, semmi problémám vele eddig, pedig kapja rendesen.
    Hibás db-ok mindenhol vannak. Volt már pár noti, nagyobb nevek ált, de túl sok különbség nem volt köztük.
    Az órajel csökkentés azért van, mert elég halkra van belőve a venti, és ezzel a csökkentéssel is 2-3 fok javulás van.
    Az acer topik meg hát ilyen. Ált csak ha valami hiba van, akkor írnak ide, ezért az jön le, hogy sok a hiba. Ha valaki meg nem panaszkodik.....
    Az oka ált: Nagyobb neveknél kellemetlen az embernek elismerni, hogy hiába adott ki a név miatt több pénzt, ugyanolyan mint a többi. Acer meg nem olyan nagy név, könnyen rá fogja az ember, hogy ez miatt van. Valami nagyobb nevűt kellett volna venni. Aztán megveszi a legolcsóbb dell-t, sony-t, stb, és még szarabbak. Azért is írtam hogy a legolcsóbbat, mert persze a csúcskategória más már, de nevesebb gyártók alsó-középkategóriás gépeinél nem rosszabb az acer, és hasonló kisebb nevű noti. Sőt ezek igyekeznek minél jobbat nyújtani.
    Nekem volt mostanában nem egy dell, sony,asus, bírnák mit írni róluk, de nem írok, mert minek.
    Na mindegy, így is túl tárgyaltuk a dolgot, hozzászólásod alapján meg semmi értelme, hisz nagy szakértő vagy. :R

    [ Szerkesztve ]

    If a second or you are the first to lose.

Új hozzászólás Aktív témák