Hirdetés

Aktív témák

  • Karrúzó

    csendes tag

    Sziasztok!
    Eset-''tanulmány''
    A múlthéten sikerült dualba raknom a gépem :) ,de természetesen ez nem volt elég, ezért nekiálltam az időzítések babrálásának valamint a fsb-t átállítani 133-ról150-re. Közben méregettem a mem olvasás/írást ám egyszer-egyszer túl durvára sikerült állítanom 1-2 értéket és ilyenkor sípolás és elem KI következett. Az egyik ilyen után a gép nem volt hajlandó elindulni hiába vettem ki a az elemet vagy reseteltem jumper-ral. Végig tapogattam a lapot és annak ellenére, hogy a ventik mentek és a piros és zöld led is világított nem melegedett 1-ik alkatrész sem. Úgy gondoltam, h meghalt a bios ezért szereztem 1ik havertól 1hasonló lapot NF7-S v2.0@NF7 v2.0 és bele raktam a biosom a sejtésem beigazolódott nem indult az Ő lapja sem vele, így bios-hot swapping mellett döntöttem. A jól bevált winflash programocskát használtam hozzá és a művelet meghozta gyümölcsét a lapom életre kelt. Azót is tök jól müxik DE ha 400-on megy dualban 1 ''kicsit'' instabil ezért 333-on járatom így atomstabil. Kérdés: adjak több feszt a ramoknak? vagy van jobb a 27-es biosnál? (2004.11) esetleg valami mod-bios a megoldás? Előre is THX!

Aktív témák