Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • paduc

    tag

    válasz stfx #2142 üzenetére

    Felraktam én is,de le is szedtem.Visszaraktam a 03-s bétát.Valami nálam nem működött a 04-el.
    Frissítés megvolt defaulton,utána cmosclear,elem ki.A gép indul rendesen,bios beállítások után újraindul és szaggatottan sípol.Biosba be,de semmi roszz beállítást nem látok.Egyedül azt,hogy iszonyatosan magas CPU hőfokot detektál(44fok).Újraindítás,megint csipog.Mindegy hagyom a gépet,Win betölt,és uguruval nézem a dolgokat,ami azt jelzi,hogy valami a ram feszeknél nem jó.Vissza biosba,de minden beállítás megfelelő.Ezután még 3-4x clearcmos,elem kivétek,de nem változik semmi,egyfolytában ez az őrült csipogás,és a CPU hőfok is magas,de még így sem annyira,hogy jelezzen a lap.Venti fordulatok is rendben,és minden más is ami riasztást okozhatna,és mégis sipolt mindíg.
    XS-en is néztem,és ott is többen panaszkodtak "coolbugra"és le is szedték a 04-es bétát.
    Pedig jó lett volna,ha lök egy kicsit a tuningon.

    Egyébként ha van valaki aki Quadot használ PRO-ban,írhatna észrevételt a dropról,mondjuk alapfeszen,és ha lehet akkor olyan 1,55V körülről természetesen idle,és teljes terhelés alatt mondjuk Prime-al tesztelve mind a négy magot.Csak mert nálam a C2D-hez képest nem csak a magok,hanem a drop is megduplázódott kb. :(((
    És ez valahogy nagyon nem tetszik nekem.

Új hozzászólás Aktív témák