Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mh197

    senior tag

    Tuti nagyon a lap. Nálam több mint fél éve megy hibátlanul 4ghz-re húzott proccal. Fetekre érdemes bordát tenni, én is tettem rá, sokkal jobb a fesz, és a hőleadás.
    Nálam a lap túlélt már néhány apróságot: proci hűtő felfogató mellett leszántottam egy kis tranzisztort, majd visszaforrasztottam -->megy a lap. Majd fúróval akartam az alaplap mögötti lemezt a házban kifúrni, úgy hogy benne van az alaplap, hát két lyukat sikerült csinálni: mindkettőnél kapott a lap is a fúrás élményéből, ráadásul az egyik majdnem elkaszálta a pci-x két vezetékét. Ezután gondoltam tuti szar lett a lap --> kiszedés közben még két smd-t leszántottam a lap aljáról. Kicsit megcsavartam a lapot, olyan 30 fokos hajlásig. Szép körívesre :) --> majd gondoltam egyet, és találomra egy két másik elektro panelról visszaforrasztottam 2 db smd kondit a hiányzók helyére, vissza a lap, beköt minden, és még ma is műxik rendesen.
    Ez az abit lap amolyan túlélő fajta. Szerintem ha kisbaltával felaprítod, és utánna összeilleszted, lehet, még akkor is fog menni! :D :DDD

Új hozzászólás Aktív témák