Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laca 012

    őstag

    válasz qtrica #13 üzenetére

    Nem kapkodok én! Azért mondtam, hogy lesz az vagy 2hét mire kész lesz! Én vagy megcsinálok valamit tökéletesen, vagy sehogy!
    Videokari letudva! vettem egy 55-ös lapátátmérőjű Acorp golyós ventit, tettem rá egy 5v-os stabilizátor ic-t, meg utánna még 2 diódát a venti elé. 4,6 voltot kap a venti, és az aux fan1-esen van. Pörög is 1200-at, hangja sincs maghő=30-32fok között mocorog ''üres''-ben, és tesztprogikkal ''agyon'' terhelve is! Alig ingadozik! A hőmegfutás érzékelést tényleg nem tudom állítani, sztem hibás a szoftver,de már nem is érdekel, mert képtelenség, hogy ekkora bordával+ ventivel megfusson!
    Project chapter1 completed!!!!
    Viszont hang ügyben is van egy bakim, és szégyen ide-od leírom, hátha valaki tanul más hülyeségéből!
    Origo szoftverbázis senki számára nem ismeretlen ugyi?
    Én is böngészgettem, és ráakadtam, egy nimo codec pack nevű free codec-re.
    sok féle kiterjesztéshez jó, és miért ne tölteném le?
    Utánna meg azt hittem az integrált audio a hulladék, mert főleg halkan torz hangja volt! A mélyláda is túl volt vezérelve,plusssz a sztereó hatás is eltűnt! Már a régi sb live 5.1 et akartam beszerelni, de gyertya villant szerény agyam helyén, és codec pack uninstallal próbálkoztam!
    Miután sikerült mediaplayer letöltötte automatán a legfrissebb microsoft codec-et, és lám kristálytiszta hangzás!!!!!!

    Így jártam!
    Most tápcsendesítés következik. Venti csere 12cm-es-re hőfokérzékelés a 478-as thermaltake szenzorával-szabályzójával.És valószínű kipótolom a csatiját 24pólusra, bár működik 20pol.-al is

Új hozzászólás Aktív témák