Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LLKobe

    veterán

    válasz phoenix1989 #9462 üzenetére

    Annyit mondtál eddig próbáld ki vegyél dragabbat,

    40k-s keretet írtál, én 50k-s széket ajánlottam, mert ennyi kell hogy jó minőségű valamit vegyél. És igen, ki kell próbálni, anélkül lutri az egész.

    Ahogy írtam korábban, sajnos manapság a legolcsóbb valamiből csak a nevében az, gyakorlatban szemét. Sajna ez a valóság. Én is vettem OBI-ban black&decker aksis kézi fúrót egy 10esért, fél év után kuka lett. Aztán vettem egy makitát használtan 25-ért, és 6 éve hajtom. Akkor melyik volt a felesleges pénzkidobás?

    én azt reméltem valami támpontot kapok hogy mire figyeljek . Pl milyen legyen a görgő , anyag használat stb esetleg márka ami megbízhatóbb.

    Ez volt a lényege annak amit írtam. Azért a Steelcase-t ajánlottam, mert az egy bejáratott márka, jó minőségű cuccokat gyárt.
    Nem a görgőt meg egyéb dolgokat kell nézni, hanem egybe az egészet. Egy jó minőségű széken minden jó minőségű, nem fárad el hamar.

    Se időm se lehetőségem nincs székekbe ugrálni.

    Ez esetben vegyél bármit amit szeretnél, aztán lesz amilyen lesz :)
    Mi megbízható, kényelmes széket igyekszünk találni mindenkinek, hosszú távra.
    De ha te nem vagy hajlandó rászánni az időt és energiát, akkor tényleg nem tudok segíteni.

    Olcsónak se mondanám 50k nagyon nem olcsó. Lehet hogy neked apró pénz de nem mindenkinek

    Én nem lesajnálóan írtam. Egyrészt de, 50k a minőségi székek terén aprópénz SE. És én is itt élek fizetésből, pontosan tudom mennyi pénz az manapság. Ezért ajánlottam a keretedhez legközelebb álló jó minőségű széket, és nem egy 300e-est.
    Majd egyszer rájössz hogy az a legdrágább amit 2-3x kell megvenni, 1-2 évente.
    Akkor már az első vásárlásra rászánsz egy 10essel többet, és évekre kapsz jó széket.

    Pl bemegyek egy billentyűzet fórumra 200k alatta minden szemét. WTF

    Ezt én is tapasztaltam nem rég. Én is 20k-ért kerestem billentyűzetet, aztán 80k-st ajánlottak. Itt ezért próbáljuk ezt kerülni, és a kerethez legközelebb álló jó dolgot ajánlani.

    De én azt hiszem elmondtam amit tudtam, itt visszautalnék erre a tökéletesen megfogalmazott hsz-re :)

    [ Szerkesztve ]

    Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

  • mrviceguy

    tag

    válasz phoenix1989 #9462 üzenetére

    Nettó csúsztatás, itt a billentyűzetes fórumon 30/40k körül elég jó mechák vannak és kapsz is ajánlást. Tudom, mert napi szinten pörgetem.
    50k HUF az nagyon sok pénz?
    50k egy négy fős család nagyobb bevásárlása, egy belső építész kiszállós/ránézős konzultációjánk a költsége, egyharmad gerinc CT, amikor sérvet kell kikutatni és nincs idő állami 6 hónapra várni, két napnyi infúziós szteroidkezelés (az ötből), hogy járni tudj egy komolyabb idegbecsípődés után.
    Azt szokták mondani, hogy az embernek vagy ideje van (és akkor van idő székekbe ugrálni), vagy pénze (és akkor az 50k az a kiadás, amit nem is nagyon kell átgondolni). Mindenesetre a te sztorid eléggé sántít a tervezővel meg a designba illő igénnyel, amire azért 50k az nagyon sok pénz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák