Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • idegen lény

    őstag

    válasz Dictator^ #655 üzenetére

    Leginkább csak tőlem olvashattál ezekről. #540, 559, 562-ben írtam róluk. A Trigében nem nagyon tudsz hátradőlni, mert előredönt. Keménynek egyáltalán nem nevezném a Tamdrupot, már csak azért sem, mert emlékezőhabos. Nagyon jól hátra lehet dőlni benne, olyannyira, hogy mindig félek, hogy eltörik, viszont ilyenkor egyáltalán nem tartja a fejet, ami egy idő után kényelmetlen, és megfájdul a nyakam. Ezért kitaláltam, hogy valahogy rákötözök majd egy ergonómikus emlékezőhabpárnát, az pont odaillik. A gond ezzel csak az, hogy függőleges állásban már nem kell, mert úgy már jó a fejtámasza. Köztes állásban meg nem lehet rögzíteni a széket. De még nem szereltem fel rá a párnát.

    Szerintem próbáld ki a Markust is, a pár hozzászólással ezelőtt valaki által kifejtett gyakori probléma miatt én olyat választanék, aminek szövet vagy igazi bőr a fejtámasza, mintha a képek alapján lennének ilyenek is. Most még mindegyik 35 ezer forintért elvihető!

    De nekem ez tetszik most a legjobban, csak elég drága, és még nincsenek róla tapasztalatok, elég zsákbamacska ennyi pénzért, de a 135 kg teherbírás elég meggyőzőnek tűnik: [link]

    [ Szerkesztve ]

    AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

Új hozzászólás Aktív témák