Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Palinko

    tag

    válasz Anubris #5413 üzenetére

    Én azt hallottam hogy 1-2 hónap alatt betörik és akkor még kényelmesebb lesz. Persze nem úgy törik be hogy segglenyomatot hagysz :D csak kicsit ott puhább lesz ahol ülsz szóval felveszi a formádat. Egyébként hasonló lehet mint ágynál ott is mindenki a puháról álmodozik még meg nem kapja és rájön keményen jobb aludni, itt is nem azért kemény mert átnyomod a szivacsot és már a fémen ülsz hanem mert maga a szivacs keményebb, előbbi esetben tudja úgy nyomni hogy fájjon de utóbbihoz hozzászoksz és stabilabb tartást ad elvileg.

    Jó hogy írod hogy évekig foglalkoztatok ilyennel, mert nekünk laikusoknak elég nehéz ezt átlátni hogy mégis miben másabb miben jobb egy drágább szék. Nekem is kellett pár nap még eljutottam addig hogy ránézésre is láttam hogy melyik készülhetett drágább anyagokból stb. Na de akkor is, még az se érne sokat ha élőben látnánk pl a kanapémat is élőben láttuk nagyon szuper volt, aztán 2-3 év múlva válik le róla a műbőr szóval rendesen bekajáltam, pedig emlékszem újan még milyen jó volt a tapintása tisztára mint az igazi selymes bőré.
    Szóval ezt tényleg csak olyan tudja megítélni aki foglalkozik vele meg sokat látott már és vannak tapasztalati ügyfelektől akik évek óta használják, mert ha még olyat kérdezünk meg aki használja x ideje ő se tud igazán átfogó véleményt mondani mert 9999 terméket mellette nem ismer.

    Én a bőrtől azért ódszkodok mert nem szeretnék a karbantartással szöszölni és ebből a videóból [link] nekem az jött le hogy itt a PU bőr sem játékszer hanem vastag minőségi dolog csak kevésbé igényes karbantartásra.

    Atee sajna nem tudom felmérni a piaci keresletet de az biztos hogy egy ilyennel felette lennél azoknak amit itt kínálnak, mert a boltban kaphatóknak kb a Cooler Master Caliber meg a Playseat L33T a teteje. Láttam még Sparcokat ahol ismert volt a gyártó de ők is inkább autó ülésben vannak toppon ez a szék iparáguk meg gondolom csak nevében jó, a többi meg mind ilyen ismeretlen kínai gyártó akikre hiába googleztam még redditen sem beszéltek, de ránézésre az a kettő volt a legbiztatóbb akit említettem. Csak hát ugye az a baj hogy legtöbb ember bemegy valamilyen bútorüzletbe és vesz valamit amire ráakad és nem tudatosan vásárol, maximum olyan kezdi komolyan venni akinek már hátfájdalmai vannak vagy sokat ül a gép előtt és nem szeretné hogy legyenek. Szerencsémre én az utóbbi vagyok, mert érzem még 1-2 év szenvedés a kanapén és elcseszem a hátam biztosan.

Új hozzászólás Aktív témák