Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Piftuka

    veterán

    válasz Piftuka #3842 üzenetére

    Felhívtam őket, és nagyon-nagyon pozitívak a tapasztalataim.

    Egy kedves, hozzáértő hölggyel beszéltem, aki nem akart lyukat beszélni a hasamba, nem akarta a legdrágább széket "rámerőltetni", sőt az igényeimnek megfelelően még olcsóbbat talált megfelelőnek, mint amit én kinéztem.

    Kiderült, hogy ők szék szervizeléssel is foglalkoznak, és olyan modelleket tartanak készleten, amelyek esetében jó esély van arra, hogy nem kell a garanciális ügyintézéssel vesződniük.

    Elmondta, hogy a magyar piaci igényeknek megfelelő típusokat tartják csak, ezért nem biztos, hogy Emagra Butterfly lesz náluk készleten. Amúgy ők a hazai importőrei a gyártó termékeinek. De a fentiek miatt nem minden modellt rendelnek.

    Már azért sem, mert - és ezt nagyon érdekesnek találtam - jelenleg kb. 50 eladott hálós székre jut 1 "tömör" típus.

    Tehát honfitársaink manapság a hálós székeket keresik, nem pedig azt a szövet bevonatos fajtát, amit én is keresek.

    A "Boston H", a magas, állítható magasságú háttámlájával például megfelelőnek tűnik nekem.

    Aztán még az is lehet, hogy egy "Spinalis Ergonomic" lesz a választásom. :)

    Amit olvasni lehet az élettani hatásáról, már önmagában jól hangzik. Ráadásul élettartam garanciát vállal rá a gyártó....

    A "gamer székekről" és a "mindenes üzletekben" széket vásárlástól viszon jóindulattal lebeszélt a hölgy.

    "Aquila non captat muscas."

Új hozzászólás Aktív témák