Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rayyy

    senior tag

    válasz norbert400 #3751 üzenetére

    A Spinelly háttámlája szerintem (igen, próbáltam a széket) bullshit. Van ez a videó, amiben első ránézésre az látszik, hogy ez mekkora profiság. Én kivettem belőle egy képkockát, amin tökéletesen látható, hogy ez a "gerinc anatómiáját lekövető" háttámla valójában egy darab kifeszített háló. A háttámla váza ránézésre hasonlít az emberi gerincre, de a hátad egy sima hálónak dől neki, ami csak a keretre van felfeszítve, egyéb alátámasztásod nincs! A képen az is látható, hogy a deréktámasz nagyon vékony, rugalmas műanyag, ami nincs hátulról megtámasztva, ergo olyan, mintha ott sem lenne. Érzésre is ilyen volt.

    Ha valaki sokat nyúl hátra a székben ülve (biztos van ilyen munkakör, hogy egy irodában, az asztalnál ülve percenként széles mozdulattal hátra kell nyúlnod), annak lehet, hogy hasznos ez a rugalmasság.
    Amúgy, ha jól emlékszem, akkor valakinek van innen a topikból Spinelly széke... gondolom ő mást mondana.
    Ha már rugalmas háttámla, akkor a Wilkhahn székeit érdemes nézegetni, ott a tartás is megoldott és felsőbb minőségi kategória. Persze drágább.

    [ Szerkesztve ]

    Minden a legnagyobb render!

Új hozzászólás Aktív témák