Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • inf3rno

    nagyúr

    válasz Zol77 #1558 üzenetére

    A probléma, hogy szombaton kellene valamit ajándékba adnom, és 1 nap alatt nemigen szokták kiszállítani. Sajnos ez a vidéki lét hátránya, hogyha valamit rendelsz, akkor az csak napok múlva ér ide, a helyi boltokban meg elég silány a választék, főleg ha speciálisabb dolgokról van szó. A kütyüben egyébként a fény a lényeg, amit kiad, szóval még így is többé-kevésbé elfogadható, bár nem vagyok boldog tőle. S

    Közben váltottam emailt az MK discotech-el, és biztosítottak róla, hogy nem ez az üzletpolitikájuk, és holnap küldenek egy újat, a használtat meg tartsam meg. Hát meglátjuk. Mindenképp írok róla, hogy mi lett a történet vége.

    Csatoltam a feltépett dobozt, és a tiszta karc kütyüt.

    Ahogy nézem belül elpattant a műanyag, ami valszeg leejtéstől van, meg az egész felülete a műanyagnak tele van apróbb karcokkal. Egyébként működik, szórja a disco fényt ezerrel. Kár, hogy engem rocker-ként ez nem hoz lázba :D

    Furcsállom, hogy senkinek nem tűnik, fel a raktárban, hogy valaki feltépte a dobozt. Pedig elég nyilvánvaló, csak rá kell nézni. Tipikusan akkor szakad így, ha valaki sokszor kinyitja, vagy hirtelen próbálja feltépni...

    [ Szerkesztve ]

    Buliban hasznos! =]

  • xxxjjjkkk

    senior tag

    válasz Zol77 #1846 üzenetére

    Mintha valami hiányozna a történetből.

    "Attól, hogy valaki tud fogat húzni, még nem lesz fogorvos"

  • ariel96

    tag

    válasz Zol77 #1846 üzenetére

    Hát igen ez így lenne logikus. Arra gondoltam, valami helyi kiskirály a cég vezetője, aki most megmutatta, milyen összeköttetései vannak.

    Kezdettől fogva nem volt megfelelő a kommunikáció a céggel, emailre nem válaszoltak, és ha föl is vették a telefont - azt sem tudták, miről van szó.

    Az utóbbi években sokat vásároltam interneten keresztül (kb. 20 alkalom), és mindegyik cég maximálisan tette a dolgát. - Már a piacon is kedvesek a kereskedők, de ez a cég megrekedt a rendszerváltás előtti "piaci kofa" stílusnál.

    Ugyanennél a banknál 3 alkalommal vásároltam már hitelre. 42"-os LG LCD; Bosch mosogatógép; Bosch eletromos tűzhely (mindet a kamatmentesen.hu-nál), mindegyik 200.000 és 300.000 Ft közötti tétel volt, és simán megkaptam a hitelt. Rendesen fizettem a törlesztést, nem volt semmi probléma.

    Az előzményeket pár hozzászólással előbb leírtam.

    "ne kapj hitelt egyik banknál se" - az áruhitelt ugyanaz a bank adja az összes cégnél - a Magyar Cetelem Bank Zrt.

    [ Szerkesztve ]

  • chopin42

    őstag

    válasz Zol77 #2105 üzenetére

    Nem, szerinte mindenki más helikopter :N

    Szakmai kérdések csak a fórumban...

  • ALFA

    senior tag

    válasz Zol77 #2105 üzenetére

    A hivatkozott haverod hülyeséget írt.
    Nem az volt a probléma, hogy egy kamu hirdetés megjelent, ahogy ő is meg ti is ezt szajkózzátok.

    A probléma az, hogy
    1. (valószínűleg belső ember) akárki emil címét úgy tudja regisztrálni, hogy arról az illető nem kap értesítést.
    Az emil cim pedig a személyes adatok közé tartozik, azaz náluk bevett gyakorlat a személyes adatokkal való visszaélés.
    2. pár órával később a weboldal hivatalos emberkéje elkezdi bombázni az emil cim tulajdonosát, hogy mindenképpen generáljon még nagyobb letöltési forgalmat a weboldalán
    3. a felügyeletre jogosult hivatal úgy tűnik, falaz nekik, egy ideig húzza az időt, majd mondvacsinált indokra (az ominózus hirdetés már törölve lett) hivatkozva gyorsan lezárja az ügyet.
    A poén ebben az, hogy egy órája jött meg a visszajelzés, hogy a hirdetés törölve lett, de már más linkre hivatkozott a weboldal "ügyfélszolgálata".

    A lényeggel valahogy nem akar senki foglalkozni, hogy miért és hogyan és ki tud hamis adatokkal regisztrálni, és az "ügyfélszolgálat" valamint a "hatóság" ehhez miért asszisztál.
    Ez azért érdekes, mert nagyon valószínű, hogy a kamu hirdetés(ek) célja további személyes adatok megszerzése másoktól, akik a kamu hirdetés(ek)re válaszolnak.
    Ha pedig igaz, hogy valamilyen tévében is hirdetik magukat, akkor ott már nagyon jól menő háttérbiznisznek kell lennie, biztosan nem ingyenes apróhirdetésekből telik nekik rá.

    Ezért, ha felfogtátok volna, többszörös veszély van ezzel a weboldallal kapcsolatban, de nyugodtan repüljetek rá.
    Jójjcakát, ha még mindig nem fogjátok fel, a ti bajotok, csak azért szólok, hogy nefáradjatok összesküvés elméletekkel példálózni. :R

    [ Szerkesztve ]

    Amit ma megtehetsz - miért nem tetted meg tegnap?

Új hozzászólás Aktív témák