Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 9CS

    senior tag

    Most hol vannak a nagy szólamok arról, hogy kemény Rendőrséget akarunk? Miért nem most mondjátok, hogy ooo az USA-ban, ha felszólít egy rendőr, hogy szállj ki, akkor kezedet a s***edbe dugva kell kislábujjon kitipegned az autóból, hogy ne lőjön le? Mert ott ezt megértik, és elfogadják, hogy, ha keménykedsz, akkor Ők is.

    Nem igazán értem azt a sok ártatlant, hogy mi a fenét kerestek ott. Láttam felvételeket amin tényleg vannak vélt túlkapások, mert ugye a TV is csak annyit mutat amennyi az érdeke. De fogadjuk el, hogy voltak túlzott fellépések. (Viperát sem lehet használni ha nincs ki ellen.) DE! Aki a rendőr sorfal és a zavargó tömeg között sétálgat, miért csodálkozik? Nincs annyi esze, hogy ne ott akarjon ártatlan civilként mászkálni? Nincs annyi eszük, hogy ha azt hallják háromszor egymás után, hogy menjenek onnan, mert bántódásuk eshet, akkor miért csodálkozik, ha tényleg kap? Nekem fura lenne, ha a gumilövedék, az elvonulni igyekvőket találná el, mert lehet mondani, hogy jó, nem tudtak olyan gyorsan elmenni, de akkor hátul vannak a tömeg végén, nem hiszem, hogy egy gumilövedék megkerüli a tömeget és az épp távozókat lövi fejbe, minthogy az is furcsa lenne, ha az összes könnygáz gránát a tömeg végében robbant volna fel. Sokkal inkább úgy gondolom, hogy habár voltak tényleg olyanok, akik ártatlanul lettek bántalmazva. A legtöbb ilyen, csak a balhét kereső, felelőtlen ember, akik csodálkoznak ha ott állnak ahol a balhé van, akkor szájba vágják őket, utána meg sírnak, hogy csak arra jártam. Persze ha nem a korházban lenne, akkor meg azt mesélné otthon a kispajtásoknak, hogy: „Húú de beszóltam a köcsög rendőröknek, láttatok a TV-ben? Jó voltam mi? Letankoztuk a gyíkokat.” Valaki meg írta, hogy ha ilyen kemény a fellépés akkor lehet legközelebb a zavargók is keményebbek lesznek. Érdekes ez a hozzáállás is. Nem inkább abba kéne hagyniuk a balhézást?


    #431: A tüntetök, a rendőrök vagy a zavargók? ^^ Mert az első kettőből biztos, hogy nem mind, az utolsóból meg...



    [Szerkesztve]

    '' - Tizenkettőt üt az óra, térjenek márrrrgghhhh... ''

Új hozzászólás Aktív témák