Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • witchzsu

    újonc

    Sziasztok!
    Kezdő törpehörcsög tartó vagyok,(holnap leszünk 1 hetesek :) ) és lenne 1 (talán kicsit bugyuta) kérdésem.
    Szóval sok weboldalon utánanéztem a hörcsögtartás művészetének, és vhol találkoztam egy olyan kijelentéssel, mely szerint a hörcsögök szeretik a zoknit. (mármint belebújni) Na most a kérdésem az lenne, h nem fulladnak meg? :F
    Egyébként az én kedvencemet Zokninak hívják, és asszem kisfiú, bár még nem igazán mutatta meg magát. Tegnap,amikor épp a mókuskerék egyik rácsán függeszkedett (ez a hobbija) akkor meglestem,és talán fiú.
    Remélem választ kapok,mert sok fórumot végignéztem már, és ezt találtam a legnormálisabbnak. Előre is köszi!

  • witchzsu

    újonc

    Köszi a segítséget,most már azért nyugodtabb vok. 2 napja újabb érdekes dolgokat művelt a Zoknim. Először is rajtakaptam,amint a hónalját vakargatta. :D De szó szerint! Aztán szundikálás közben is meglestem, és azon kaptam, h ahogy össze volt gömbölyödve, és a száját nyitva hagyta, az egyik hátsó lába a szájában volt. :) Szóval az én tündérkém még szopja az ujját. :)

  • witchzsu

    újonc

    Sziasztok!

    Zokni zoknis élményeit szeretném veletek megosztani. Szóval csütörtökön kapott egy szép,alig használt cérnazoknit. Egyből rávetette magát,össze-vissza rágta,hurcolta a terráriumban,bevitte a mókuskerékbe,alábújt,de nem sokáig érdekelte. 2 nap múlva ki is vettem,nem bújt bele.

    A másik: nemrég kikaptam. Az történt ugyanis,hogy hozzá vagyunk szokva ahhoz,hogy reggelente,amikor felkelek,ő már vígan kerekezik. Amint meglátja,hogy bújok ki az ágyból,rohan a terrárium oldalához,két lábra áll,olyankor meg szoktam cirógatni,ő pedig megnyalja az ujjamat. (köszönünk) Na ez egy alkalommal elmaradt,mert nagyon rohantam. Már fel voltam öltözve,amikor beadtam neki a kaját, és ''köszönni'' akartam, erre hirtelen bemászott a tenyerembe, (addig toporzékolt) a kaja nem érdekelte, és elkezdte rángatni a pulcsim ujját. :)
    Az a szemrehányó tekintet! :D
    De nincs gond,hamar megbékélt.

Új hozzászólás Aktív témák