Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arty

    veterán

    válasz FoxiestFox #8691 üzenetére

    Kicsi footprint elvárással a kis monitorhoz egy ps1 slim illene :D alig nagyobb, mint a lemez.... (amúgy jah, a crt helyigényes, de szerintem ne vegyél kicsi tévét, "kis" kijelzőből van már neked elég, ahogy olvasom :D ). Ha van eladó, az ráadásul egész olcsó szokott lenni, a slimet kevesen szeretik.

    Bonyolultan/drágán meg tudom oldani a gépeim 31khz crt monitoron: ossc + hdmi2vga átalakító, csak nem esik jól elpazarolni ilyesmire az ossc-t... :) Lehet a redditezők beáldozzák (vagy retrotunk 2x-eznek? de az is drága! :( ), pláne ha a FŐ megjelenítőjük a crt monitor (nekem az csak EGY mellékvágány, vagy a 34"-es tévém vagy az oledtv a megjelenítőm, de utóbbi is inkább csak érdekességképpen/vagy ha "lanpartizunk" :) méret a lényeg, szerintem.)

    szerintem ne emuzz ;) gyere, merülj el "velünk" nyakig a retró-mocsárba :D
    a pécé -> 15khz tévé egyébként szerintem pokoli macerás setup, nekem csak kudarcélményeim vannak... (van egy rosszminőségű átalakítóm és van egy fekete fehérben egész jó képet adó átalakítóm.... :( a speckó, 15khz-re forceolt, bioshekkelt videokártya utat viszont tényleg nem akarom bejárni, az tényleg minden szabadidőt felemésztene (OS, driverek, talán a tévé-hardvert is kockáztatom vele, stb))

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

  • ρσгτσ

    őstag

    válasz FoxiestFox #8691 üzenetére

    Én a handheld piac felé kacsintgatok, mert jó lenne zsebre vágni a retro -t. Amire persze jó lenne egy Steam Deck is (többek között), de a kompakt méret jobban érdekel. Pl. Anbernic vagy Miyoo.

    Egyébként én is CRT -t használok. Sony Trinitron PVM -et.

    Csak két héten belül érkezik az újabb trónörökös, így most kicsit parkolópályán van a gaming. Főleg, hogy becsípödött a derekam is, és jelenleg se ülni, se feküdni nem tudok normálisan. :D

    [ Szerkesztve ]

    ZX Spectrum - Commodore 64

Új hozzászólás Aktív témák