Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • máyköl

    veterán

    válasz TheProb #8563 üzenetére

    Ez a tag teljesen beteg. Tobbek kozott miatta is nemitottam le teljesen a csoportot. Feltoltott egy vallalhatatlanul ciki kepet ahogy a parka fekszik talan egy 147 -esen, az egesz csoport gyakorlatilag gyakorlatilag tudtara adta hogy botranyos ez a kep (tenyleg az eletkedved elment kb), majd irt egy posztot hogy az asszony otthagyta a foto miatt 2 gyerek mellett, es elmehet mindenki a francba, senki nem erti -rajta kivul- mit jelent Alfasnak lenni.

    Sajnos harmatgyenge a szinvonal ebben a csoportban, a sok lepukkant 156 es 147 tulaj aktivizalja magat nap mint nap az angel eye es az univerzalis kipufogoveggel. Ehhez a kozosseghez inkabb nem akarok tartozni.

    Brera/159 csoport sokkal kellemesebb, de kovetem egy Giulia csoportot is kemeny 121 taggal, tok jo arcok es diskurzus van ott is.

    Alfa csoport nalam teljesen nemitasra kerult, csak azert nem lepek ki ha nem talalnek valamit a 159 csoportban, ra tudjak a nagyban is keresni.

  • Triathlete

    senior tag

    válasz TheProb #8563 üzenetére

    Megjártam az összes fészbúkos alfás csoportot, kiábrándító volt. Audis haveromnak pont kifakadtam tegnap, hogy mi megy ott, erre említette, hogy audis csoportban is ugyanaz. 50kg-os pózer, magyarul nem tudó taknyok, akik megmagyarázzák egymásnak, hogy megvanavezérlésnegyvenezerbő meg olyan irreleváns dolgokról kérdeznek, hogy 20-as felni a 159 alá mennyire használható.. Baromi fárasztó. Vannak segítőkész karakterek, de elveszik ezek között a sok félcigány proliskodás, meg a kocsitmosattam képek között.
    Alfaamore sokkal jobb, ott nincs ennyi selejt.

    KovacsK85 / Kovács Krisztián

Új hozzászólás Aktív témák