Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • redbulz

    tag

    válasz HussarF #7582 üzenetére

    Az ötlet jó, de mivel az eladását tervezem legkésőbb jövőre, így már nem tuningolgatok, igyekszem inkább csak lelkifurdalás nélkül meghirdethető állapotúra hozni :)

    (#7581) TheProb: szomorú, a kátyúkra emlékszem, volt, hogy majdnem felakadtam :N

    (#7581) TheProb: Én is pont féltengely miatt voltam legutóbb DZ-éknél és igazából mióta csak meg van oda hordom a vasat. A kommunikáció az valóban szokott nehézkes lenni, meg a határidők, még ha nem is mindig az ő hibájuk az utóbbi. Én is várok már több mint egy hónapja hívásra azzal kapcsolatban, hogy mennyivel tartozok még :) (nem lett jó az után gyártott féltengely, a drágább került bele végül). Mondjuk jövő hónapban úgy is megyek megint, majd megbeszélem velük akkor, csak fura ez így. Ha erre a részre rá tudnának gyúrni az sokat dobna az egészen, mert amúgy én is azt tapasztaltam, hogy segítőkészség van(volt, hogy bőven várakozásomon és az elvárhatón felül is), és ha esetleg valami elsőre nem úgy sikerül akkor zokszó nélkül korrigálják, nem pedig lehúznak(pedig az én kocsim azért adott egy-két szívatós újdonságot Zolinak), nálam ez sokat nyom a latban. Csak az a fránya kommunikáció, az tényleg fontos manapság, mert ugye a zügyfél is nyugodtabb, ha tudja mi van éppen a gépével.

    (#7585) kisza25: Az a vicces, hogy alul még örülnék is a nyomatéknak, mert ott elég lomha :) Köszönöm az infót, majd figyelem, hogy hogyan viselkedik addig is amíg megcsináltatom.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák