Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -Skylake-

    addikt

    válasz cigam #39826 üzenetére

    nem kell ezt szepiteni mert nincs rajta mit : sokkal inkabb eszmei erteke van ennek a gepnek mar csak, mint sem funkcionalis. el tudom kepzelni, hogy alap netezesre eleg lehet, vagy neha 1-1 filmet megnezni, de aki nem erti, hogy IT-ban mit jelent 12 EV azon nem tudok segiteni. en komolyan gondotlam, hogy 20ert megvennem, ha ez ennyiert hozzam kerulne abban a pillanatban menne a nagymamamekhoz, kizarolag facebookra es online receptnezegetesre hasznal gepet, de egyatlan nem ert hozza (elnaviagalni alig tud rajta), semmivel nem lenne jobb mint ami most van neki, de legalabb kisebb esely lenne ra, hogy mondjuk osszerant valami virust, mert hat ugye 0 eselye van magatol megszurni a tartalamt amit megnyit. ergo neki tok jo lenne, mert egy plusz layer biztonsag, meg kompaktabb mert csak a kijelzonek kell a hely (+ szerencsetlen gyakorlatilag alig lat, szoval a nagy panel is elonyosebb, mert a kisebb felbontassal "meg nagyobb" a tartalom rajta) ennyi, ennyit tud ma ez a gep, semmi egyebet. magamnak azert megvennem mert mindig vagytam egy imacre csak sose volt ra penzem, miota meg van ra penzem azota meg jott az apple M, igy mostmar hiaba van ra penzem, maga a vas nem er szart se. ha meg jon M3 nagy imac, akkor meg kezdodik elorol mert megint nem lesz ra penzem.

    [ Szerkesztve ]

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

  • tau_ba

    tag

    válasz cigam #39826 üzenetére

    Mondjuk a 150k (amiert a linkelt gep van fent) es a 20k kozott, amit Skylake kollega ajanlott van meg opcio. :-) De amugy ertem amit irtok. Mondjuk azert hulyeseg az egesz mert ez a vas siman elvinne az alap dolgokat ma is tokeletesen, gyanitom a userek 80%-a nem hasznalja ma sem tobbre. Egyedul az, hogy ha nincs tamogatas, akkor nem jonnek a biztonsagi frissitesek, es egy ido utan nem tudod a programokat sem frissiteni. Volt egy LG tabletem, az 3 ev utan erte el ezt a stadiumot. Mondjuk arra utolag lehetett Androidos firmwaret ratenni a gyari helyett.

Új hozzászólás Aktív témák