Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Czo

    őstag

    válasz lajosx #34190 üzenetére

    No, megneztem. Tehat celhelynek, egy nem letezo konyvtarat kell megadni, akkor oda kibont fileokat... De ezek a fileok (tada.wav :D) nem azok a fileok :D Ezek azok a fileok, amivel full manualis modszerrel lehetne telepitot gyartani (koszipuszi Apple, hogy keptelen vagy feltoszni az oldalra az "Install OS X Yosemite.app"-ot bezipelve es CSOKOLOM). Tehat, ha a parancsodat modositod ugy, hogy az "imac" vegere odakeruljon meg egy "/x" azaz "imac/x" akkor oda ki fogja bontani a dolgokat. Az oda kibontott dolgokbol viszont egy sok lepeses, faraszto folyamat vegen lehet telepitot csinalni... azaz pontosan igy.

    Nekem ugyan megvan a Yosemite "Install OS X Yosemite.app", amit anno elmentettem, de lehet, hogy az sem fog elindulni, mert azota sok ev eltelt es lejart a digitalis alairas :D Viszont, ha sikerult ezt odaadnom neked, akkor elvileg ha atallitod a datumot telepites elott a gepen, akkor fel fog tudni telepulni. A datum atallitasarol itt irnak. En a telepites idejere mindenkeppen kihuznam az ethernetet a gepbol (ha be van dugva) es WiFi-re se leptetnem fel, nehogy beallitsa a jo idot. A dokumentaciobol a "If you don’t have an OS on the Mac" szakasz kell, azin belul is a terminalos. En valami 2014 november-decemberi datumot allitanek be. Tehat kb igy: "date 1120160021", azaz 2021 november 20, 16 ora 00 perc.

Új hozzászólás Aktív témák