Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #70869248

    törölt tag

    válasz Allbundy #264 üzenetére

    dehogy kizárólagos :)
    én szeretem, mert rossz nem lehet alapon indultam neki :D..a többit leírtam, régen sokat használtam, szeretem.
    Egyébként Estoril-ban néztem Zodo köreit, és jó szórással ment, több köre is volt ami tizedes különbséggel mozgott egymáshoz viszonyítva, nem indultam a zelső futamon mert dolgom lett, de aztán visszaültem figyelni.
    Az ilyen szórás már elég. Ráadásul az ember tudja hogy hol bukott nagyot...két szektort szorosan futottál, és a harmadikban lecsúsztál az ívről, akkor az adatokkal tudsz dolgozni.
    Nekem sem a gyorsaságot szolgálja, hiszen akkor nem egy szrra kopott Momo-t tekergetnék :)...egyszerűen érdekel, minden érdekel ami egy versenytechnikával kapcsolatos....minél részletesebb annál jobb, új dolgokat tanulni tudok és szeretek is. Eleinte zavaros az egész, aztán meg az ember nem tudja mihez kezdjen a sok adattal a gyakorlatban, de mint mindent ezt is meg lehet tanulni.

    De a lényeg, hogy ahogy írtam is, ha valaki akar vele valamit kezdeni, akkor ott van, ha nem akkor nem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák