Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TannerHUN

    aktív tag

    válasz Dzsidzsi32 #15848 üzenetére

    Én meg ezt a kormányt nem ajánlanám több szempontból sem!
    Mivel ez egy levegőben tartott kormánykerék, így olyan az egész, mint a Nintendo Wii-nek a kontrollere, mondhatni fabatkát sem ér. Sőt el is fárad a kéz egy idő után. Másodsorban Wifi-vel kapcsolódik a PC-hez, így a pontossága megint semmit sem ér, de ez is olyan, mint a billentyűzet-egér páros gamereknek, elemmel. Ott is sajnos van egy inputlag, késés és nem utolsó sorban, ha fogynak az elemek olyan lomha lesz, mint az autó kifogyó benzinnel... A "híres" tesztoldalak a gyártó oldalán eléggé viccesek számomra... Én olvastam egy cikket, ahol kivesézték és kapott egy kis százalékot az egész. Így sok értelme nincs szimulátorhoz, maximum Mario Kart-hoz jó lesz a gyerkőcöknek :D

    De álljon itt egy videó elrettentő példának. Nézd csak meg közelebbről, hogy az autóban már az eleje óta remeg a kormány :DDD

    Attól függetlenül, hogy a SimRaceway egy fejlődésben lévő jó szimulátor, nem jelenti azt, hogy a gyártó képes jó kormányt is készíteni hozzá.

    TannerHUN felhasználónak 7 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! (PH megbízhatóság)

  • C. s.

    addikt

    válasz Dzsidzsi32 #15848 üzenetére

    Szia!

    Köszönöm a tippet. Ez olyan jól néz ki, hogy én is akarok egyet! Azt még nem tudom, mire használnám, de jól mutat! :D Ez így, ahogy van, önmagában már használható vagy ezt még rá kell szerelni valami alapra? (Bocs a buta kérdésért, de egyáltalán nem értek ezekhez a dolgokhoz, még jogsim sincs. Persze tudom, hogy az ilyenfajta száguldáshoz nem is kell. :) ) Az nagyon jó benne, hogy kézzel vezérelhető minden.

    És még egy dolog fölmerült közben: Mennyit nyom egy ilyen? Ölbevéve szeretné használni. Eddig 1 helyen találtam olyat, hogy leírták a súlyát (Logitech), és el se merem hinni. Nem elírás a 8 kg?? Az nagyon sok.

Új hozzászólás Aktív témák