Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NyMRooD

    őstag

    válasz Dilikutya #892 üzenetére

    Egy fokkal jobb hír eaglemoss háza tájáról, hogy most ezzel a szobros dologgal kapcsolatban a kelet európai iroda emberkéje járt Magyarországon és találkozott pár hazai kiadó emberkéjével, akik tolmácsolták neki, hogy a DC sor fordításán lenne mit javítani és mondta, hogy majd szól az angliai irodának, mert az az ő bizniszük illetve megjegyezte, hogy úgy tudja az angolok elégedettek az eladásokkal (ez utóbbi infó az alább olvasható bejegyzés egyik kommentjében volt amit már sajnos nem találok):

    "‎András Tálosi‎ – GooBo képregényrajongók Augusztus 14., 15:59
    Hírek a házunktáján kívülről: ma találkoztam az emberrel, aki az Eaglemoss középeurópai régiójáért felelős partnercéget vezeti. Ő irányítja a magyar cuccok megjelenését is.
    Amikor elmondtam neki, hogy mennyire rossz a magyar verzió fordítása, és hogy többen elpártoltak már emiatt a sorozattól, akkor elkerekedett a szeme, hogy erről még nem is hallott (mármint, hogy baj lenne DC-sor fordításával).
    Aztán az is kiderült, hogy neki nincs hozzá köze, mert az Eaglemoss angol irodájának vezényletével zajlik minden, ők irányítják a fordítást is, neki meg beleszólása sincs (de ezek után harcolni fog, mert szerinte is gáz, hogy ez megtörténhet).
    Amúgy azért találkoztunk, mert szeptemberben piacra küldenek majd egy MARVEL ólomfigura-sort, ami szerintem ugyanaz lesz, mint ami itthon volt korábban, csak azt elkaszálták néhány szám után.

    A hír nem titok (direkt rákérdeztem), de ha más csoportokban is elhintitek, akkor légyszi jelöljétek meg ezt a csoportot, hátha úgy többen csatlakoznak hozzánk, és akkor még több ember fog értesülni (akaratán kívül is) a GooBo híreiről. :) Köszi!"

    PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

Új hozzászólás Aktív témák