Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Elims

    veterán

    válasz @rglaaf #10007 üzenetére

    Teljesen igazad van.
    Ma tudtam rendesen kipróbálni.Az elmúlt napokban csak az első 3 zenés versenyt engedte,a többit töltötte lefelé (kisebb-nagyobb sikerrel..).
    A zenés versenyből kilépve és be a rendes versenyhez,hihetetlen.Ez a bevezető ami ennek a játékbak van,fenomenális!
    Minden gran turismo intro-ja tetszett (gt2-é különösen),de ez...naggyon jó lett!!
    A grafika Gyönyörű!!Tudtam,hogy tényleg szép lesz,de ennyire nem számítottam.Fizikával is megvagyok elégedve.
    A térkép szerintem praktikus,érthető,bár szerintem lesz az még bővítve.

    Első autónak a lancer-t választottam.Pár verseny után úgy gondolom jó döntés volt.Utána vettem észre,hogy van a garázsban 3 versenyautó is (bár a supra-t az ázsiai versenyen lenyomták).

    Van még egy kódom a játékhoz,az a ps4-es verziót adja meg+az is ad vmilyen kocsit.Talán yaris gt-t.
    Ha azt a kódot beaktíválom,ps5-re is megadja vajon a yaris gt-t?Van ps4 is,ha előbb azon kellene vmit csinálni,megcsinálnám.
    Mondjuk akkor már figyelnék a letőltésre..nem várnék 3-4napot. :-/ (+abba 2tb-os winchester van,helyhiány sem lehetne,mint a 800gb-os ps5-ön).
    Egy-két óra játék után engem annyira megfogott,hogy nem gondolok más játékra. Pedig a snowrunner platinához nem kellene sok. :-/

Új hozzászólás Aktív témák