Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • iceool20

    tag

    válasz hattrickuser #776 üzenetére

    Szia! Itt a fórumtárs arra célzott, hogy ez mellé a proci mellé erősebb kártyát már nem igen tudsz rakni mert limites lesz vagy így vagy úgy... Addig én sem hittem el amég nem tapasztaltam a bőrömön és egy Athlon 2 X4 860K (4.4-en járatva) betettem egy Asus Rog Matrix HD7970-es kártyát... Gondoltam elég aztán pofára estem mert pár játékban elhasalt így a rendszer...
    Amiket felsoroltál ott talán még jól jössz ki egy 7850-es kártyával de pl Gta vagy nyílt világú játékokban már erős CPU limited lesz és a vga kb 50/70%-on ketyeg majd.
    Nekem Tomb Raider kimaxolva full HD-ba szépen fut stabil 30-35 fps közt és a proci kb 75-80% on megy viszont a GTA V melett a procim 100%-on a vga pedig sok esetbe nem is dolgozik... 50 max 60%-on tudott eddig dolgozni benne. Ez már tapasztalat. Ahol a procinak sokmindent kell kiszámolni ott már elhasal a tiéd is.
    Túl erős Vga-t nem érdemes venned csak akkor ha későbbiekben procit is fogsz majd cserélni. Addig 7850 simán jó szerintem.
    Üdv!

    Arra ébredtem reggel, hogy a takarítónő az őrület határát súrolja. https://www.youtube.com/user/20icecool/videos

Új hozzászólás Aktív témák