Hirdetés

Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz radohu #20639 üzenetére

    van ilyen..néha az én zsebemben is nyilik a bicska 1-2 dologtól...de azért túlzás volt szerintem is.Bár tulajdonképp senki nem tudja,pontosan mi is történt annó,még az első maffiózó idején,amikor először kirakták innen,és akkor közellenség volt minden ph-s,pedig nem is ismerte előtte senki...azt tudom,hogy nem SZEMÉLY SZERINT haragudott emberekre akkor...talán örök titok marad.Mindenesetre jó poén,hogy miatta kezdtem kondizni annó,mintazállat :) 23-on már tolvaj voltam,az akkor nagyon nagy szó volt,Sirandrishékhoz is lvl30 mellé szólt a tolvaj munka... :DDD de kellett,mert külömben napi 2-3szor is akár jött,én meg befekvés. :) aztán leelőztem már 3 szinttel,akkor már elmaradt a próba is :DDD

    nna akkor MOST húzok el én is Hollandból...zsinórban a 7.kocsi sitt...igaz bűnnel meg eggyel se kerültem be...de azé' nemá' péz is kéne :) kivi vagyok,most 2 napig csak 2-es kocsit nyomtam,hogy vajon összességében pénzzel jobban jövök-e ki majd a buliból,mint a sima 1-essel...7-8 corvette lett az bizti,de a fele ilyen 70% körüli csak... viszont jött egy 1 és egy 3%-os is ;]

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Aktív témák