Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz lacafaca #67936 üzenetére

    Figyelj lacakoma! Ne szarozz a népekkel, akik itt laposföldeznek cikizésképpen, menj ki és fotózd már le nekik a földedet, hát lapos az! Jól fejbe kéne csapni ezeket egy káposztáshordóval! :DDD

    (bocs, ezt nem bírtam kihagyni, egyik oldal se vegye magára, hajnali poen volt) ;]

    Olvasgatom itt ezt a regisztrációs dolgot meg, hogy az nem kap szurit, aki ott regisztrál! Ezt a marhabaromságot ne erőltesse már senki, mi alapján köthetnék egy ilyen kiaszartudjamiez regisztráláshoz az oltást? Egyszer megnéztem, mert jóanyám nagyon mondta, hogy keressek már rá, írt róla valamelyik újság és be volt parázva, hogy mi lesz vele, ha nem regisztrál oda időben.....szóval jónagymarha, aki ott megadja az adatait amúgy. Miközben itt arról megy a diskurzus, hogy x oldal mennyivel okosabb, szélesebb látókörű, mint a sok lapajfődi idióta!

    Mivel a kormányzati covid oldal egy nyilvánvalóan propaganda oldal.....no mindegy, ti mondjátok, mennyire átláttok mindent. :N

    Akkor ha én az emlegetett nyomoronc covidoldalt még egyszer nem vagyok hajlandó megnyitni, kizárnak az ótásból? A qrvannyát ennek a csutigörcsnek....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák