Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ringman

    nagyúr

    válasz Ezekiell #62661 üzenetére

    btw a gyülekezés jelenleg tilos (kivéve ha vallási, mert akkor nem fertőz a vírus :U )

  • Ajándékok

    aktív tag

    válasz Ezekiell #62661 üzenetére

    Amíg nincs tesztelve, nem koronás. :W
    A jelenlegi átfertőzöttség mellett, nem sokat számít, pár + fertőző az emberek között.
    Viszont a töredékére csökkenő halálozás számítana.
    Számokkal:
    Ha kimegy 1000 ember. Mivel kötelező, maszkban mennek. Oda-vissza megfertőznek maximum 10 embert.
    Ha az 1000 nem kap gyógyszert, 10-en halnak meg.
    Ha a tüntetésnek köszönhetően kapnak gyógyszert, csak 2 hal meg.
    A 10 - tüntetésre menők által - megfertőzött közül, 0.1 hal meg.
    Ha eredményesen tüntetnek 7.98-al több ember marad életben csak az érintettek közül.
    Ha eredményesen tüntetnek pár hét múlva az egész országban töredékére csökken a halálozás. Több (tíz)ezer ember marad életben.

    Szerintem egyetlen egy dolog szólhat a tüntetés ellen. Ha jelenleg éppen gyártás alatt van a hatásos gyógyszerkészlet, ami elég mindenkinek és napokon belül a patikákba kerül.

    #62684 ubyegon2:
    Nem nekem lenne kényelmes, hanem a várhatóan egyre több új olvasónak lenne hasznos.
    A szakembereknek adott rang is őket segítené. Nekem nincs rá szükségem, mert már tudom, kinek a hsz-ét higgyem el, kijét görgessem át olvasatlanul.

    Az olaszok számait tavasszal sokan vitatták. Aztán valaki megmutata egy helyi újság halálozási rovatát.
    Ezt itt is meg lehetne próbálni.
    Sokan vagyunk. Biztos vannak, akik hozzáférnek napilapokhoz. Ha csak néhány megyéből megtudjuk, hány halálozás volt, lehet következtetni a hivatalos adatok valóságtartalmára.

    Nagy raktár kis helyen! Anyagáron eladó ~200m hosszú rakódófelületű gördülő polc rendszer. A helyigénye csak 3.6m*1.4m. Akár egy lakáscserét is megspórolhat vele!

Új hozzászólás Aktív témák