Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Parci

    HÁZIGAZDA

    válasz Stanlee #59063 üzenetére

    vegyük már végig, baszki :(

    "Nagyon sajnalom, hogy meg mindig nem latod be, hogy az invermectin reklamozasa, foleg az adott forum moderatoratol nagyon felelotlen."

    a "még mindig" az azt jelenti itt nálunk szittyahonban, hogy már legalább egy, de jellemzően több menetben próbáltad beláttatni velem, én pedig notóriusan ellenálltam és -állok most is. ehhez képest vagy kihagytam egy oldalt a fórumból, vagy te most fogtad magad és derült égből belém szálltál.

    az ivermectint nem én reklámozom, az egy másik user, ha megnézed, még ma (!) azért lettem leoltva, hogy nem fogadom el tényként, hogy hatásos.

    "Ezert is lepett meg, hogy te, akitol nem vartam egyaltalan, hogy ilyesmit megenged ezen a forumon, felkaroltad az invermectin hazi hasznalatat."

    hogy mi? elkezdtem körbejárni a kérdést és jutottam pár megállapításra. ami egyébként az volt, hogy állati használatút ne (szemben a tényleg felkaroló userrel, aki rögtön idézte, hogy mindenféle dózisban és módon szuper), ezt is úgy, hogy megfuttattam richteres ismerősnél, hogy picit tegyük helyre a kollektív tudást. ahogy arra is jutottam, hogy megelőzésből sem szedném be (amit szintén reklámozak páran fáccsén).

    oké, hogy nem vetettem el séróból és minden részletére kiterjedően, mert el tudom képzelni, hogy a humán verziója orvossal konzultálva betegség alatt bevehető. el tudom képzelni.

    ja, és végig azon gondolkodtam, hogy én esetleg mit tennék, feltételes módban. nem pedig leírtam másnak tanácsként, mint az általad idézett régi esetnél a user, amihez képest most számonkérsz, hogy "nyugodtan egyél meg 20000 NE d-vitamint/x, nem lesz semmi bajod, sőt" és társai.

    ebből kanyarítottad te ki a nem osztogatnak, hanem fosztogatnak verziód. :(((

    "Maskor tartsd meg magadnak, ha eljatszol a gondolattal, hogy vennel ilyen olyan gyogyszert, foleg egy ennyire nehez, sokaknak kilatastalan idoszakban."

    ezt meg segíts már légyszi értelmezni, különös tekintettel a második részére. mert innen nézve úgy tűnik, hogy azon felül, hogy hülyének és inkorrektnek nézel, beletúrtál a zsebembe is. :(((

    [ Szerkesztve ]

    dicranum scoparium + genista pilosa = :)

Új hozzászólás Aktív témák