Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Parci

    HÁZIGAZDA

    válasz S e t h #34178 üzenetére

    most jót mosolyogtam, mert hogy szó szerint egyetértek veled. :K

    két kisgyerekem van, és ugyanezeket gondolom (meg szerintem rengetegen, akik gyereket nevelnek, egyszerűen abban a pillanatban, hogy gyereked lesz, máshogy látod a világot. biológia, muszáj is). százszor mondtam már a feleségemnek, hogy amióta megszülettek, magam miatt nem aggódtam, és hogy mi lesz, ha egy mad max-szerű világ vár rájuk :(

    ezzel együtt a korona most aktuális, érinti őket is, minket is. szerintem 1920-ban tarolt volna akkorát, mint a spanyolnátha, de ez mindegy is, a lényeg, hogy ez van most, ezzel kell foglalkozni, és szerintem sem hisztéria formájában (de valamiért időről-időre a számba adódik, hogy "rettegek", pedig nem, csak komolyan veszem, mert nem kerül sokba, mert ha egyszer jön valami komolyabb, akkor legyen meg a rutin stb. de ez most például annyit jelent, hogy tömeget kerüljük, bolt és társai maszkban, hazaérve kézmosás stb.).

    sokkal rosszabb dolgok is vannak és lesznek is. szóval, mindenben egyetértek.

    [ Szerkesztve ]

    dicranum scoparium + genista pilosa = :)

  • Kékes525

    félisten

    válasz S e t h #34178 üzenetére

    A globális felmelegedés sokkal súlyosabb probléma valóban, de annak igazán kemény hatásai a jövőben lesznek, míg a koronavírus a jelen.

    Amúgy van még a globális felmelegedésnél is komolyabb probléma, vagy legalább olyan súlyos, ami az emberiség megsemmisülését okozhatja és alig esik róla szó. Ez a mintegy 150 évenként előforduló rendkívül erős napkitörések, ami az elektromos hálózatok teljes megsemmisülését, vagy legalábbis lebénulását okozhatja. A kivédése viszonylag egyszerű lenne, mégsem csinálják. A transzformátor állomásokat kellene átépíteni és a baj 80%-át megoldaná.

    [ Szerkesztve ]

    Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

Új hozzászólás Aktív témák