Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • t72killer

    titán

    LOGOUT blog

    válasz #75376384 #25170 üzenetére

    A kínapárti (fizetett?) trolloknak javasolni szoktam, hogy költözzenek - egy se vágta rá, hogy másnap indul. Ellenben tesó, haver stb a rohadó nyugaton dolgozik... Nem egy emberrel beszéltem, aki onnan jött - más világ. Jó, nem lőnek agyon az utcán, ha lenyúlod a vezér plakátját, de pl próbálj "neten" beírni egy-két érdekes keresőszót... "Uyghur camps" is érdekes találatokat ad ám.

    New York-ban végigmehetsz az utcán a rendszer korrupcióját hirdető pucér Trump-os molinóval, még az újság is le fog hozni. Abszolút semmi kihatással nem lesz arra, hogy kapsz-e jelzáloghitelt, stb. Próbáld meg ugyanezt Pekingben helyi elemekkel feltöltve a tartalmat.

    [ Szerkesztve ]

    30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

  • Darmol

    senior tag

    válasz #75376384 #25170 üzenetére

    Bátorkodtam felhívni a figyelmet arra, hogy nem kell mindent gondolkodás nélkül elhinni. Én kérek bocsánatot, hogy nem érvelek és támasztom alá miért tartom ezt jó dolognak. :DDD
    Egyébként is bocsánat, hogy a lelkivilágodba tapostam. Azzal hogy felhozom, miszerint Kína egyoldalú szemlélete leginkább tudatlanságra utal, tényleg túllőttem a célon. :U
    És igen, valóban egy kalap alá veszek igazából minden országot, amcsikat, ruszkikat, franciákat, kínaiakat, turulmadarakat és úgy általában az emberiséget, mivel arányaiban mindenhol pont ugyanannyi seggfej van, csak a körítés (kultúra) más. Bocs a korlátoltságomért, hogy hangot adok annak a véleményemnek, hogy ellenzem a demagóg ítélkezést, még akkor is ha egyeseknek gazdasági vagy egyéb érdekük fűződik hozzá. Télleg nagyon-nagyon sajnálom. :))

    Aki azt mondja "nem tudom elhinni az igazságot" az naiv. Aki azt mondja "nem akarom tudni az igazságot" az ostoba. Aki azt mondja "az igazság tilos" az gonosz. Aki azt mondja "én határozom meg az igazságot" az beteg.

Új hozzászólás Aktív témák