Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • obliviondes

    újonc

    válasz Motion_Blur #97687 üzenetére

    Haha, kösz! Sejtettem, hogy az a reklámanyagra vonatkozik, mert nekem sem jött, pedig sokan panaszkodnak, hogy napi szinten kapnak még sms-eket is nem csak emaileket :D
    Én a biztonság kedvéért csináltam egy külön email fiókot is csak az oltásnak :)

    Amúgy nagyon hülye a megfogalmazás, mert azt írja az a kapcsolattartáshoz kell nekik, nem aktuális hírek kiküldéséhez. Na mindegy.

    Egyébként megtaláltam a választ a másik kérdésemre:
    https://hang.hu/belfold/2021/04/07/nincs-haziorvosom-de-szeretnek-vedooltast-mit-tegyek/

    És ami a poén, hogy ez az infó van az oltás regisztrációt ellenőrző (!) oldal Adatkezelési tájékoztatójában!! Magán a regisztrációs oldalon egy szó sincs erről!

    Akiknek nincs bejelentett háziorvosa, azokat aregisztráció soránmegadott lakcímük alapján a legközelebbi háziorvoshozkerülnek besorolásra. Ezt követően az oltandó TAJ-ok listáját, az általuk a regisztrációkor megküldött adatokkal (lakóhely, email cím, telefonszám) kiegészítve továbbítja az oltásukra kijelölt–azaz a saját, vagy lakóhelyükhöz legközelebb eső –háziorvos részére, annak érdekében, hogy az oltás beadásának időpontját és helyszínét az érintettel egyeztetni tudja

Új hozzászólás Aktív témák