Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sipi700

    tag

    válasz Qtya123 #95482 üzenetére

    Eddig egy szót nem szóltam a korlátozások miatt, sőt nem is igazán tartottam szigorúnak. Betartottuk a szabályokat, nem kerestünk kiskaput. Heti 1 élelmiszer bevásárlás, minden mást neten veszünk (ruhát is), profi fodrászok vagyunk, sportolók vagyunk, mégsem igazoltak, így úszás ugrott is, még ezt is elfogadtam. De ez a boltos korlátozás... Heti 1 bevásárlás nemcsak nekünk, anyósnak is. Nagyobb kocsi hetente megtelik így, ketten gyorsabban összeszedjük, tömeg soha nincs hétköznap délelőtt. Ma sem volt, de csak 1 mehetett be, megoldottuk a többi hasonló sorsú vevőhöz hasonlóan, mindketten toltunk egy kocsit. Az egész boltban 5 pár vásárolt, minden második kocsi üresen foglalta a helyet a boltban. Biztos vagyok benne, hogy 4 után is bementek így. Biztonsági őrök és eladók is ki vannak akadva, hogy ilyen hülye szabályt kell betartatni, főleg egy üres boltban. Sokkal nagyobb probléma, olyanokat kerülgetni, akik a boltban beszélik meg ismerősükkel az életüket. Zavarnák ki őket. Tömött boltba meg soha nem megyünk, szerencsére vidék, lakossághoz képest sok bolttal, így a nagy tömeg soha nem jellemző. Ez az első olyan szabály, amire azt mondom engem ne korlátozzanak, főleg úgy, hogy 2 hét múlva 30 nm teremben 30 fő fog tartózkodni. Ja a gyerek nem számít, bocs.

Új hozzászólás Aktív témák