Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #86564352

    törölt tag

    válasz #20749568 #76230 üzenetére

    Erre mi még jobban ráfáznánk. Egyébként ahogy Kékes írja, az EU mi is vagyunk. Amikor a nemzethy kipcsák vezír szidja az EU-t, akkor magát is szidja. Brüsszel tavasszal-nyáron kidolgozta a korona mentőcsomagot (hadd ne mondjam melyik 1-2 ország miatt csúszott jogállamiság feltétel miatt), megcsinálták a tagállam lakosságarányos nyugati vakcina terjesztést eszerint most hasonlóan állunk a németekkel, EU vizsgálati engedélyek, ebben is most melyik tagállam keres különutat stb.

    Ha nem veszünk részt az EU közös játékban, akkor persze lehet mondogatni az EU nem csinál semmit. Az én megoldásom EEÁ hiányában az lenne, a kormánykassza helyett önkormányzatok is kapják közvetlenül az EU támogatást, és akkor pl. most lenne esélye Budapest mostani polgija inkább talán eü-re, oktatásra költi stadionok helyett hogy demagóg legyek, illetve EU ügyészség mutyi ellenőrzési biztos hogy mégis mire költik a nyugati támogatást. Szerintem rossz vicc a kormány egy tollvonással el tudja venni a városok helyi bevételét. Plusz nem ártana 2-3 ciklus limit egy miniszterelnökre. Nagyon felpörgetném az EU kommunikációt, hogy amikor a faluban a helyi dagadt polgi a dagadt országgyűlési képviselő elvtárssal kivezénylik az ovisokat a pogácsás nemzeti szalagos buszmegálló átadás ünnepségre, akkor a Mari néni tudja valójában honnan kapták. Szerintem a Brexit is azért lett, mert sokan fel se fogták valójában mit köszönhettek az EU-nak, viszont a helyi politika minden problémát az EU nyakába varrt. Hosszú téma lenne ez, politika...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák