Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Amur

    addikt

    válasz Ispy #53972 üzenetére

    Megmondom öszintén, azt hittem megjött az eszük, és végre látják hogy komolyan kell venni a dolgot. Megint tévedtem..
    Nem akarom leírni mit gondolok róluk, de a dögöljenek meg az már a nagyon finomított verzió..ilyen szinten hazárdírozni(illetve ez nem jó szó, mert az nem szerencsejáték ha tuti a kimenetel..ahogy már Ispy is írta 1,05-ös szorzó tippmixen..vagyis csak bukni lehet).
    Hagyjuk is.
    Azt nem értem holnap mit fognak még megtanácskozni?
    bár tudom: a rendkivüli jogrend keretében mit lehet majd jól zsebretenni.
    Csak valaki aki idáig jutott, és valami gógyival csak rendelkezik, nem fogja fel hogy ha totális csődbe viszi a gazdaságot, egészségügyet, akkor nem lesz egy idő után mit ellopni!
    Vagy úgy gondolják hogy majd az Unió(akit rendszeresen szembeköpködnek) majd jön még 60 segélycsomaggal, és azt is lenyúlják mielőtt elmennek a Bahama szigetekre és ott vesznek állampolgáráságot? (mert ha itt maradnak még azok után is, akkor biztos lesz aki megpróbálja Csau sorsára juttatni..)
    Na jó kicsit elszaladt velem a csikó! De nagyon bosszant ha full idiótának néznek..

    Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

Új hozzászólás Aktív témák