Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • axioma

    veterán

    válasz lm83 #23787 üzenetére

    Valami olaszoktol szarmazo hir volt hogy a talpon jelentek meg voros foltok. En magamon nem eszleltem, bar oszinte leszek anno nagyon nem azzal foglalkoztam hogy hogyan nez ki a borom :) [Nem egeszen 2 het alatt fogytam majd 4 kilot, plusz aludni alig tudtam a kohogestol, teljesen ki voltam utve a vegen, gyenge voltam "me'g fekudni is".]
    Negativra csak immunologiai tesztet csinaltak. En 19-en voltam utoljara lazas, 20-an vette'k a pcr mintat ami pozitiv lett (akkor me'g ugye nem tudtuk hogy nem lesz majd lazam), 30-an es 3-an voltak (akkor me'g a karantenoldas miatt) mintat venni, de mar csak vertesztet csinaltak. Az elsorol csak annyit tudok hogy ANTSZ atkuldte a dokinak hogy negativ, a masodiknal nemhivatalosan megmutattak, es IgM+IgG is volt benne, ebbol a mentos azt mondta hogy ha IgM pozitiv azt meg pozitivnak veszik (es igy erkezett be a haziorvoshoz is). Mondjuk mindketto 9-en talan, egy nagy excelben ezek szerint tobbheti adat. Aprilisban. Betegseg kezdete (elso eros lazas nap) marcius 9 (de aztan elmult 3 nap alatt, majd 17-18-19 volt eros lazas).

Új hozzászólás Aktív témák