Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Taru

    tag

    válasz TooN #367 üzenetére

    TooN: Az XXLGSM-nek volt anno egy PC részlege (nem jut eszembe a neve, de már akkor is volt náluk mobil). Náluk vettem anno a laptopom, nagyon gyorsak, rugalmassak megbízhatóak voltak, semmi gondom nem volt velük. A lapim nem volt hibás és így nem tudom milyenek garanciális ügyben.

    A többiről sajna nem tudok semmit.

    ----

    Más: Tudd valaki bármit is erről a MobilX, online boltról? Esetleg vásárolt már valaki tőlük (és megkapta a teméket, pont azt és jót és működőt)? Memória bővítésen gondolkoztam és találtam náluk igen olcsón 17,375Ft-ért 2x2gb Corsair 1066 MHz-s Dominatort, ami az árösszehasonlító oldalak szerint kb 10k-val alacsonyabb mint máshol.

    Viszont nincs személyes átvétel, mivel nincs bolt, de állítólag van iroda (legalább is képek róla), és van utánvét, no meg DHL-s szállítás. Ennek ellenére igen vonzó a memóra csak kicsitt tartok tőle, hogy átverés így kérek mindenkit, aki tudd róluk bármit is az írja meg hogy léteznek-e és ha igen megbizhatóak-e.

    Előre is köszi (remélem ezúttal jó helyre írtam, előbbre a fölösleges és rosszhelyre nyitott topicért bocs :B ).

Új hozzászólás Aktív témák