Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • venember83

    nagyúr

    válasz Ringman #146484 üzenetére

    Gondolom, sok függ az edzőtől. Szerintem maradni fognak kiegészítő embereknek. Főleg most, amikor eladni kellene, s nemigen van pénz, cserébe pl. Demiral iránt van érdeklődés. Meg de Ligt iránt, ha nagyon vág már a gatyamadzag. Akkor meg jól jönnek az öregek a háznál.

    Amúgy Chiello nyilatkozta nemrég, hogy ők ketten soha nem fognak gondot jelenteni a Juve számára.

    Az illető kettőst eladná a Juventus, de max a franciából lehet pénzt kiszedni. Ramsey esetén a veszteségek minimalizálása a lényeg: szabadulni a bérétől.

  • drachoHUN

    senior tag

    válasz Ringman #146484 üzenetére

    Nagyon sok függ attól, hogy meglesz-e a BL. Ha nem, akkor CR távozása 100%. Természetesen ez más játékosok sorsára is kihatással lehet: De Ligt, Dybala, Morata stb.

    Nagyon sok függ az edző személyétől: Ha tényleg visszatér Allegri, akkor szerintem Ronaldónak megint csak nincs maradása. Ebben az esetben Dybala talán marad. Moratában nagyon remélem, hogy Allegri látja a címeres balfaszt...

    Ha meglesz a BL, és nem Allegri jön, akkor is meglepne Ronaldo maradása. Egyedül talán ha Zidane érkezne, akkor maradna a portugál, de erre megint csak nincs esély.

    A nagy változások garantálhatóak, de például ilyen Donnarumma féle dolgok, csak akkor jöhetnek össze, ha lesz BL.

    Akiknek a távozásában én nagyon bízom: Ramsey, Bonucci (sajna nem hiszem), Morata, Ronaldo (nem ő az oka a csapat hanyatlásának, de semmi értelme ennyit adni neki, ha nem tudjuk kihasználni). A jól összerakott csapatban és még mindig hiszek Bernardeschiben is, de távozása szinte 100%.
    Aki jöjjön: Locatelli, Donnarumma (mehet a lengyelünk), Romagnoli (olasz, védő, nem öreg, kell). Jöhetne egy értelmes támadó is.
    A középpálya problémáját is meg kéne oldani, mert kb. nincs középpályánk: Rabiot, Arthur, Bentancur és Mckennie sem szar játékosok, de valami nagyon nem működik. Bárki távozhat, bárki maradhat. De ezt rendbe kell hozni.

    [ Szerkesztve ]

    Forza JUVE!!!

Új hozzászólás Aktív témák