Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MPowerPH

    félisten

    válasz Integra #14514 üzenetére

    De tudod mi az, ami miatt Götze is elvesztette a gerincét? Kb. 2 hete lenyilatkozta, hogy milyen remek perspektíva van a Dortmundban, szeretne hosszabbítani, és egyébiránt Dédé a példaképe?! Na ettől lesz ő is nevetség tárgya... Watzke is összeomlott Kloppal együtt. Ezzel szétesett az, amit eddig építettek. És nem vagyok benne biztos, hogy Klopp bevállalja, hogy Götze pályára lép hazai környezetben, 1 nappal a sokkoló hír után.
    Egyébként nézz be a hivatalos rajongói oldalra. Én nem vagyok nagy németes, de egyöntetűen az szűrhető le, hogy nem kellene holnap pályára lépnie.
    Nálam is betelt a pohár az európai focival kapcsolatban. Építesz egy szimpatikus csapatot, akit mindenki szeret, mert tetszetősen, nagy dinamikával és beleadással sikereket érnek el a 'kis pénz nagy foci címen'. Erre jön pár bőrtangás bunkó aki a pályán nem tud legyőzni, hát legyőz a pénzével...

    mod: Úgy tudom Lewa helyére Dzeko van kiszemelve. Ő menni akar, és eddig talán a BVB az egyetlen komoly érdeklődő. Götze-t nem tudom, kivel lehetne pótolni. Egyébként Isco és Bruyne neve merült fel első körben.

    [ Szerkesztve ]

    Don't Tread On Me

Új hozzászólás Aktív témák