Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • #65675776

    törölt tag

    válasz gabber01 #4844 üzenetére

    Van ám más is amit fel kellene fogni: irodába tökéletesen elég az s754 és a Sempron. Tehát egyáltalán nem igaz, hogy újonnan csak s939-et érdemes venni. Technológiailag az s754 és az s939 egy és ugyan az. Ha az egyik felett eljárt az idő, akkor a másik felett is.

    A PC felhasználók nem csak és kizárólag gamerek és tuningmániások. Sőt! Ez az egyik legszűkebb réteg. Nekik lehet nem megoldás az s754 (ezzel megint lehet vitatkozni), viszont az átlagfelhasználónak teljesen mindegy. Megéri nekik az s754, mert megfelelő a teljesítménye, processzort pedig fele/harmada áron tud venni bele. Számukra nem szempont a bővíthetőség!


    Az baromság, hogy csak csúcsgéppel lehet játszani. Meg kell találni a kompromisszumokat. Én pl a MOH:AA-t egy Duron 750-en 128MB SDR SDRAM-mal és Asus V3400-zal (TNT chipes) játszottam végig. Nem éreztem hiányt semmiben.

    Sztereotipizált ember? Szerinted a munkahelyeken minden gépen van CS? Márpedig az eladott PC-k döntő többsége irodai, iskolai (azaz munkahelyi) gép.

    [Szerkesztve]

  • kovsol

    titán

    válasz gabber01 #4844 üzenetére

    mondjuk úgy hogy a súlyos pénzráköltés utolag max a VGA miatt lehet, mert ugye mire egy normál ember kétmagos procit akar venni már rég nem s939 ben fog gondolkozni ...(föleg hogy az új intel kétmagos Pentium M alapu procijai nagyon szépen muzsikálnak majd da ha amd akkor is AM2)
    amire egy s754 proci nem elég oda egy sima s939 se lesz majd
    tényleg fölös már s754 -t venni mert 939 se sokkal drágább és ugye ott a pci-e is meg a dual csenel (milyen jó már hogy ilyen 6000MB/s a memoria olvasás miközben egy s754 csak 3100... aztán szinte semmivel se lasabb emiatt)

    aki meg pci-e + olcsó procit akar annak miért ne lehetne s754 es gépe ?
    egy olcsobb sempron egy s754 + nf4x lappal amin van pci-e olcsó gépet csinálhat és a sempront aztán még tuningolhatja is akár

    ÉN a procimat tuti nem fogom lecserélni addig amig nem lesz olcsó a kétmagos proci és lesz hozzá ami KIHASZNÁLJA is ami valjuk be mostanában nem fog bekövetkezni (olyan meg hogy 64bit+kétmag... na jó nem álmodozok inkább)
    max a VGA -t kellene lecserélni addig arra meg veszek egy olcsó nf4 + s754 lapot és már meg is oldava a pci-e re való áttérésem

    May the Force be with you!

Aktív témák