Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Allien

    veterán

    válasz Forceman #2263 üzenetére

    Mindig az a kérdés, mire akarod használni? Illetve, pénz kérdése is. Én, ha tehetném, és valszeg meg is fogom tenni, marad a HD555, és lesz mellé egy 5.1. Igaz, van most is egy Saitek Cyborg, de az nekem kicsi, ezért nem is fogom használni. Adom el. Helyére egy Medusa, vagy Cyber Snipa lesz, a Kave-ra valszeg nem lesz már keretem. Tapasztalatom szerint, ez a felkeverés nulla. Na jó, ez persze nem igaz, tényleg vannak helyzetek, amikor elegendő a sztereó füles ezzel a lehetőséggel (ráadásul, hangminőségben jobb is, de ehhez meg ugye minőségi anyaggal KELL táplálni). Nekem játékra kell az 5.1, ennyi. Oda, tapasztalataim szerint meg se közelíti a térhangzást ez az ál virtuális kóklerség. Bár, vannak ellen vélemények. Ami azt illeti, tényleg jobb, ha az embereknek lenne lehetőségük kipróbálni, de igazán erre kevés helyen van lehetőség (ráadásul mindenütt ugye sztereó anyaggal, virtuális 5.1-t sehol se lehet próbálni). Ahol van teszt lehetőség, igaziból főleg csak a kényelemre lehet belőle következtetni. Habár, amikor kerestem fülest nem régen, bementem az MM-be, és ott próbálgattam. Annak ellenére, hogy milyen körülmények vannak ott, elég jól le lehetett szűrni még pár minőségbeli különbséget is. Igaz, főleg első sorban "kategóriák" közötti különbségeket. Tehát az 5-6E forintos, és a 20E felettiek között nagyon érezhető ez. Viszont, azt nem nagyon lehet igazán leszűrni, hogy kategórián belül melyik a jobb hangminőségre. Ilyen helyzetben maradnak a tesztek, és a fórumok, szerintem. A másik, hogy érdemes sokszor várni is, nem elkapkodni a döntést, persze, ennek lehetnek veszélyei is. Pl, nekem (IS) javasolták a Sennheiser-t, itt a "Milyen fejhallgatót" totyikban. A HD555 elvileg kiesett volna a kategóriából, mert az ára 30E körüli. Véletlenül találtam egy helyet, ahol 20E-rt lehetett kapni, nem használt, original, garanciás, stb. Ja, és természetesen, a google segített ebben is, de sose az első találat a biztos, jól át kell nézni, mert ugye az "árgép.hu", és társaik se az összes üzletet sorolják fel, ahol kapható a termék. Én se ilyen helyen találtam! :K :B
    Ja, és néha itt a PH-n, az apróhirdetéseknél is találni gyöngyszemet. Amikor kerestem fülest, pl Sony XB700 nagyon kedvező áron volt, majdnem azt vettem. :K

    [ Szerkesztve ]

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

Új hozzászólás Aktív témák