Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sopi

    senior tag

    Sziasztok!

    Mióta kb. 2 éve megvettem az XBox360-am 4db kontrollerrel, legjobban mindig az olyan játékoknak örülök, amiket 4-en játszhatunk egyszerre offline együtt / egymás ellen.
    Úgy vettem észre, hogy 2 személyes játék még egész sok van, de 4-es már kevésbé.
    Biztos vagyok benne, hogy nem én vagyok az egyetlen rajongója az ilyen játékoknak, így arra gondoltam, hogy elkezdhetnénk itt szépen gyűjteni őket egymás és mások segítésére :) !
    Meg is kezdem a sort azokkal, amiket mi szoktunk nagy örömmel játszani. A vastaggal szedettek a legnagyobb kedvencek.

    Teljes
    - F1 Race Stars (434D0849): remek kis gokart jellegű verseny osztott képernyővel
    IGN cikk, YouTube
    - Grand Slam Tennis 2 (45410891): tenisz, egy pályán 4 játékos, közös képernyő
    IGN cikk, YouTube
    - Mortal Kombat Komplete Edition (575207FD): híres sorozat, viszont egyszerre csak 2 karakter lehet a pályán
    IGN cikk, YouTube
    - Sonic & All-Stars Racing Transformed (5345085D): versenyzős játék, osztott képernyővel
    IGN cikk, YouTube
    - Rayman Origins (55530884): mászkálós, közös képernyős játék
    IGN cikk, YouTube

    XBLA
    - Bomberman Live (5841083F): A régi DOS-os Dyna Blaster kedvelői imádják, köztük én is. Sokféle játékmód, élvezetes játékmenetek :). Akár még 4 gépi ellenfél is beállítható, így akár 4-en lehet egy csapatban lenni, de természetesen akár egymás ellen is.
    IGN cikk, YouTube
    - Bomberman Battlefest (584109B2): Egy újabb verziója a Bomberman Live-nak. Mostanában már ezt szoktuk.
    IGN cikk, YouTube
    - Joy Ride Turbo (5841125E)
    IGN cikk, YouTube

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák