Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • drdr

    senior tag

    válasz repvez #8922 üzenetére

    Ehh látszik, hogy nem érted miről van szó !?

    "Mivel nekem nincs semmilyen 3d készülékem és ilyen forrású anyahom sem igy nem vagyok nagyon otthon a témában ,de tájékozódni járok a topicban ha majd oda kerül a sor akkor tudjam, hogy mi mit jelent vagy mire érdemes figyelni.
    Eddig még ezzekl a kifejezéssel nem találkoztam, lehet hogy más néven már igen és tudom is ,hogy mit takar ,de igy még nem."

    Akkor meg minek osztod az észt? Ennyi erővel azt is írhattad volna, próbálj ki minden appot ami megemlíti a 3D-t...

    "Amugy eddig amit tudtam, hogy a SBS és UO és ISO fajtákat lehet megtalálni a neten. Probáltam keresni FUll SBS-t is de nem találtam sehol ."

    Attól még van FHD SBS ahogy FHD UO (TAB) is...

    "Egyébként majdnem mindenhol azt mondják, hogy a TV alakitja át a PC-vel lejátszott videokat."
    A felezetteket igen. Tehát Half SBS és Half UO (TAB)....

    "Ha mindenki azt szeretné, hogy kihasználja a lehető legjobb minőséget a TV-jével akkor nem használna senki passziv 3d-t mert ott a fullHD anyag is csak fele felbontáson megy ha jól tudom mint az aktiv 3d-nél. Tömöritett filmeket meg pláne."
    Nem kell mindenkinek, elég ha páran akarják....
    Lehet a passzív csak felezve játsza le, de egy 2 órás film nézhetőbb a pehely könnyű szemüvegben, nappali fényben is nézhető és villódzás mentes. Mellesleg a feleződés 3-4 méterről baromira nem látszik egy negyven+ colos képernyőnél..

Új hozzászólás Aktív témák