Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Speed

    őstag

    válasz GLOCK34 #627 üzenetére

    Nah akkor:
    Látom elég jó rendszered van.
    Először is azzal kezdeném, hogy lehet az erősítőd lecserélésén lassan el kell gondolkozni, mert ha jól tudom ennek a modellnek nem 1.4-es a HDMI-je és gondjaid lehetnek elméletben a 3D-s átvitelel + nem is olyan szintű az erősítőd hogy egy 100k-s BD lejátszónak a képét tökéletesen átvigye, nem lesz összhangba a rendszered.
    Én szívem szerint azt szeretem ha egy márkából származó termékek vannak párosítva, de nem mindig ez a legjobb megoldás nyilván.
    Őszintén megvallva ebben a kategóriában már a képi különbségeket nemnagyon fogod meglátni, meg sok egyéb is beleszól mint a Tv beállítása a hazsnált HDMi kábelek minősége az az erősítő is.
    Arra nagyon kell figyelni, hogy 1.4-es HDMI legyen a készüléken és nyilván támogassa a 3D-t.
    A Marantz UD 5005 lejátszó nagyon jó ha 100kba meg tudod venni az a legjobb megoldás, messze a legkomolyabb, egyébként 150k-t már nem ér meg a te rendszeredhez.Második lehetőségként én a Harman/Kardon készülékét mondanám nagyon minőségi termékek én nagyon meg vagyok velük elégedve és az erősítőd is Harman így ezért is tenném ezt ide. Harmadiknak talán a Pio lenne, minőségi termék jó mechanikával és jó hangal.
    Samsungot és Lg-t meg ezeket a reklámmárkákat már ebbe az árkategóriába nem javasolnám.
    Lehet venni még esetleg médialejátszóval egybeépített dolgokat de a te esetedben ezt nem javasolnám.

    \\\--->>> HUN eXtreme OC Team <<<---///

Új hozzászólás Aktív témák