Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GLOCK34

    aktív tag

    válasz Speed #624 üzenetére

    Tv:Samsung ue55D7000. Erőlködő:HarmanK avr142. JBL Norhtridge 5.1 szett. Igazából nem ragaszkodom ehhez a lejátszóhoz,csak ennyiért jó vételnek tűnik ha csak simán az árat nézem. 150 alatt sehol nem találtam. Nekem annyi a lényeg,hogy szép képet produkáljon és hosszú távon megbízhatóan működjön. Márkában egyedül Lg nem szeretnék,amúgy lényegtelen. Nagyon nem szállnék el a prémium cuccok felé sem,tehát több százezret nekem már nem ér meg. A tv beépített lejátszója meglepően jó (mkv,xvid,divx stb szépen elmegy),internet is stabil wifin keresztül ráadásul ezeket a funkciókat nem is használom. Hálózati megosztás,stb nem érdekel. Tehát a képmegjelenítés lenne a fő szempont,a többi mellékes. Ha ez alapján tudnál ajánlani pár gépet az jól jönne,jobban érezném magam ha tudnék válogatni közülük. Neten hiába nézem,elég láma vagyok ebben a témában,itt Debrecenben pedig kb 1 hely van ahol lehet normális motyókat kapni,de csak rendelésre,így nem tudom megnézni. MM csúcsmodell a Samu bd-d6900 de azt sem kötik rá semmire.

Új hozzászólás Aktív témák