Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gyuszi91

    csendes tag

    Sziasztok!

    Amatőr/laikusként tanácsot szeretnék kérni hangkártya/hangfalpár vásárlás előtt:

    Adott egy prohardver ajánlás alapján vásárolt, nagy becsben tartott Modecom MC-SHF80U 2.0 aktív hangfal, mely kettős erősítésre (bi-amp) is alkalmas, de jelenleg gyári kábeleivel egy MSI 970 Gaming lapra (Sound Blaster Cinema 2) van kötve. Itt szeretnék valamit alkotni. Olvastam egy cikket a kettős erősítés előnyeiről/hátrányairól, de mezei filmes/játékos/zenehallgató userként fogalmam sincs ki tudom-e ezt a lehetőséget használni, vagy milyen kártya/erősító és kábel ajánlott hozzá. (?) A hangminőséggel tulajdonképpen most is meg vagyok elégedve, de állítólag ennél több is kihozható belőle.

    A másik opció, hogy adott egy utódjelölt MODECOM Eclipse 180 szintén 2.0 aktív hangfalpár, NFC/Bluetooth/távirányító és optikai bemenet extrákkal. Jól sejtem, hogy egy esetleges csere alkalmával ezt elég már csak szimplán saját optikai kábelével az alaplapra vagy mondjuk egy Sound Blaster Z kártyára dugni?

    Bocs ha elhangzott pár hülyeség, mindössze este volt egy kis gyorstalpaló a témában.
    Nem világos, hogy a mostani Modecom esetében a sima alaplapra dugott jack, vagy DAC konverterrel, vagy egy ütős alaplapi hangkártyával járnék jobban.

    Köszönöm, ha edukáltok és kapok ajánlást.

Új hozzászólás Aktív témák