Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fagylalt

    senior tag

    válasz lezso6 #59048 üzenetére

    Az S350DB valóban jó áron van, nem vitatom, de megmondom őszintén úgy vagyok vele, hogy ha már rászánok ennyit és van belőle fekete verzió, ráadásul normális a távirányítója, akkor már inkább azt választanám (S351DB). Persze itt meg már eljön, hogy egy picit jobb hangzást kaphatok az S360DB-vel, minimális különbséggel, viszont itt meg a pont a színe és a távirányítója tart vissza. Ördögi kör ez, persze tudom, ennyi legyen a legnagyobb problémám.

    Hangzás karakterisztikára miben tér el az S1000MKII a fentebb felsoroltaktól? Nyilván a mélyeket leszámítva. Még azt sem húztam le a listáról, feltéve, ha azt a fránya mélyládát el tudom engedni (plusz annak számomra kellemesebb a külseje is).

    Szerk.: Esetleg van bevált hely, ahol érdemesebb nyitottabb szemmel nézni a BF akciókat hangtechnika terén?

    Azt azért vegyük figyelembe, hogy jelenleg egy elég alacsony kategóriájú hangfalról váltanék. Bár nem vagyok teljesen botfülű, de abban biztos vagyok, hogy a felsoroltak közül bármelyik megváltás lenne. Ezért sem zártam a S1000MKII-t. Csak el kell döntenem, hogy melyik irányba megyek el...

    #59049 Degeczi: Optikai kimenet van az alaplapon, azzal terveztem hajtani.

    Fejhallgatóm még nincs mellé, viszont az is tervben van. Az egy másik kör lesz. :B

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák