Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FoxPuppy

    tag

    Sziasztok!

    Pár napos tesztelés alapján érdemesnek tartottam, hogy kicsit foglalkozzak az aktuális MoKee ROM-mal.
    Ezért elkészítettem egy magyar változatot.

    MoKee Hun mod for ZTE V5

    módosítások :

    - Magyar nyelv hozzáadása (kb olyan 98-99% kos lehet a jelenlegi adatbázis alapján)
    - Kínai nyelvek törlése
    - kínai alkalmazások törlése
    - gps, apn konfigurációk frissítése
    - Xperia billentyűzet hozzáadva
    - apróbb módosítások, kínai karakterek eltüntetése..

    BUG:

    Jelenleg HW/SW szinten tesztelés alatt minden minden működött, kivétel a következők:

    - géphez csatlakozáskor az USB kapcsolatnál nem látja a külső SD-t.
    - hívásértesítő-rezgések nem működnek

    GPS, wifi ,kamera, adatkapcsolat, értesítő fények, gmail ,youtube, IGO , maps viber, stb kifogástalanul működnek!




    Aki kiszeretné próbálni az a következő képen telepítheti (természetesen csak saját felelősségre) :

    Jelen esetben a romok telepítése minden adatot töröl a a telefonról (SD-kártyákat nem bántja), ezért mindenképp csináljunk biztonsági mentést adatainkról !

    0. Csak a mandfx féle 6.0.4.9. verziójú CWM-et használjuk! TWRP-ből nem lehet installálni gyári romot és a MoKee-t sem ajánlott.
    Aki TWRP-t használ most, az használhatja ezt a recovery-ből telepíthető zip-et is.
    CWM 6.0.4.9.
    Minden esetben ellenőrizzük a zip-fileokat!: MD5 : 1474059059989d7457103fd3096236a9

    Akinek még gyári recovery-je van az használja Laza fórumtárs telepítőjét az ott leírtak szerint.

    Rom letöltés :itt MD5 : c4d1be381be6db478eb3a829e9987203

    1. Mindenféleképpen térjünk vissza az eredeti 1.12 rom-ra !
    - Tegyük fel (felmegy gyári recovery-ből is , viszont a az aktuális recovery-t nem cseréli visszaaz eredetire !)
    gyári rom : itt MD5 : 8c316ffc676be7f1ab5e92db677b7ad7

    - Indítsuk el egyszer a telefont a gyári rommal, majd kapcsoljuk ki és menjünk be a recoverybe
    (hang fel + bekapcs lenyomva egyszerre 2 másodpercig , majd a piros v5 logónál elengedhető a bekapcs. gomb)

    2. telepítés menete CWM recovery-ből:

    - wipe data / factory reset
    - mount and storage => format system
    - advanced => wipe dalvik cache
    - majd install zip => choose zip ... (ahová másoltuk)

    Ha végzett a telepítő érdemes még egy tetszőlegesen választott GAPPS csomagot is felrakni,
    Én jelenleg PA csapat pico csomagját használom, hiba nélkül.

    Ezután mehet az újraindítás, első rendszerindítás megszokott módon itt is több időt vehet igénbye!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák