Hirdetés
- Dedikált NPU-t tervezne az AMD?
- És akkor egy fejlesztőstúdió rájött, hogy vissza is élhetne a felskálázással
- Száguld a Meta és a Microsoft, 500 milliárd dollárral lőttek ki az AI-részvények
- Jól áll az ARM-os Windows helyzete, de a játékoknál nem jön az áttörés
- Kínai kézbe kerül a MediaMarkt áruházak tulajdonosa
Hirdetés
Talpon vagyunk, köszönjük a sok biztatást! Ha segíteni szeretnél, boldogan ajánljuk Előfizetéseinket!
Új hozzászólás Aktív témák
-
rétisün
veterán
ha már szóbahoztad az ipont meg az aqua-t, volt már velük garanciás ügyed? van ezen a téren valami tapasztalatod, akár jó, akár rossz? (asszem van idevágó topik
)
azért kérdezem, mert msata-a ssd-t kerestem (ezért is volt a közvéleménykutatás) 3 boltot néztem, a pozitív, hogy legalább tudták, hogy mit akarok, persze raktáron sehol sem volt, ezt mondjuk meg is tudom érteni. mindenhol rendeltek volna, 1-2-3 nap mire megjön. ha megrendelem neten, házhozhozzák, legfeljebb a garis ügyinézés rizkósabb.
foramaxot most kihagytam, mert pár hete éppen ezügyben beszélgettem velük, és úgy adták elő, mintha egy ilyen msata cucc akkora dolog lenne, nehéz beszerezni, drága, ilyenek.
-
sonar
addikt
válasz
parandroid #6636 üzenetére
Nekem mindenhol vegyesek az érzéseim. Régen nagyon szerettem a K&H97-et a Jákuum utcában. De big lol, hogy e-mail-re nem válaszolnak. Legalábbis ami a honlapjukon van arra nem, meg kiesik a járásomból. De egyébként meg voltam velük elégedve.
Minősíteni nem akarok senkit, mindenhol voltak már kevésbé pozitív élményeim.
Legutóbb pont foramax-éknál. Kinéztem egy monitort a webshop-ban és mondták minden rendben. Majd két hét után egyik megkeresésre azt a visszajelzést kapom, hogy a szállító cég elkeverte és nem tudják, hogy mikor lesz újra... ez kicsit nonszensz a mai világban. Ha megrendelek valamit és raktáron van akkor azt küldik és van tracking száma... nyomon követhető.
foramax-ot nem hasonlitanám a procomppal. Nyilvánvaló, hogy a procomp célközönsége az átlag user akinek a kész megoldások kellenek. Ezt is hangsúlyozzák a prospektusokban, reklámokban. Illetve azért érezhető a régi irodatechnikás múlt rajtuk (nem tudom, hogy manapság mennyire él még náluk ez a vonal)
Foramax egy kisbolt aki jól megfogta és kiszolgálja az extra igényeket.Szerencsére már kinőttem a folytonos saját gép bütykölésből így nagyon ritkán vásárolok, ha igen akkor az utóbbi időben ipon vagy aqua volt, de ez egyik sem zalai.
-
rétisün
veterán
válasz
MBazsee #6635 üzenetére
a procomp költözött a bíró márton utcából a megnemmondom milyen utcába, de elég eldugott helyen van, nekik volt régen bozsokon a raktáruk/szervizük?
mod: iskola utcarégen, amíg itt volt 1 percre, csak oda jártam, azóta el is mentek tőlük olyan eladók, akikkel jól kijöttem, meg egyébként is a foramax meg 2 percre van
(#6636) peterkeT: igen, a foramax-al kapcsolatban nagyon jó a meglátásod.
a másik ilyen bolt, ami elég naprakész volt, és mertek olyant is raktáron tartani, ami talán nem lesz annyira keresett, a ramorg volt a kosztolányi úton, de ők is elköltöztek valami lehetetlen helyre. -
parandroid
félisten
válasz
MBazsee #6635 üzenetére
Nekem túl nagy cég/üzlet. Kicsit rideg, kicsit személytelen, kicsit rugalmatlan - mind árban, mind készletben. Céges vevőknek, egyszerű, mezei usereknek remek, épp az előbbiek miatt, nekem ezek miatt volt szimpatikusabb a Foramax - jobban követte a piaci trendeket, híreket, szűkebb kört tud jobban kiszolgálni, és mindig meglepve tapasztaltam, hogy ha valami különlegességet keresek, akkor nemcsak tudják, hogy miről beszélek, de van is nekik, vagy a nagykerüknek, és másnapra hoznak.
És akkor nagyon off, és nehogy valaki a Procomp ellen használja: ez olyami, mint amikor anno még a GF MX400-akból volt 64 és 128 bites verzió: az üzletek nagy része azt sem tudta, mi az a bit, mire való, és mit jelöl - a konkrét példa régebbi, akkoriban még Keszthelyre jártam vásárolni, de szélmalomharc volt nekik elmagyarázni, hogy miért nem jó nekem a kártya, ami raktáron van nekik,és miért akarok másikat, amikor szerintük ez is ugyanolyan. És ezt több üzletben is eljátszani eredménytelenül... Amikor megtaláltam a Foramaxot, ez a fajta energiarabló küzdelem szűnt meg, velük valahogy mindig jól meg tudtam értetni magam, sőt a számomra fontos dolgokat valahogy ők mindig előre kommunikálták.
p
-
MBazsee
tag
ProComp-ról mi a véleményetek?
Szintén közvélemény kutatás.
-
fecos2
csendes tag
válasz
parandroid #6629 üzenetére
Első a Foramax 2.a Cost computer
-
rétisün
veterán
bár nincs errefelé túl nagy forgalom, de azért megkérdezem: szerintetek melyik a legjobb pc-s bolt egerszegen?
Új hozzászólás Aktív témák
A topikban szabad hirdetni ezen szabályokkal.
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- AliExpress tapasztalatok
- Egér probléma
- Gyúrósok ide!
- Battlefield 6 - Bemutatkozik a többjátékos mód
- TCL LCD és LED TV-k
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- Milyen TV-t vegyek?
- Xbox Series X|S
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- További aktív témák...
- Dell Precision 7550 15.6 FHD i7-10850H 32GB 1TB nVidia Quadro T2000 workstation tervező
- Samsung 32" M8 4k Smart Monitor!32"/4k/VA/Smart Remote/DEX /Airplay/Type-C/Slimfit Kamera/Beszámítá
- VW/ Skoda fejegység Android 13, 6/64gb eladó
- Lenovo Loq Gaming 15IRX9
- Dell Precision M4700- I7 4. generációs - 16Gb - Nvidia Quadro
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy A12/Samsung Galaxy A22/Samsung Galaxy A32/Samsung Galaxy A52
- Jogtiszta Microsoft Windows / Office / Stb.
- ÁRCSÖKKENTÉS ASUS HD6870 videókártya
- LG 65BX - 65" OLED - 4K 120Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium - HDMI 2.1 - PS5 és Xbox Ready!
- Gamer PC- Számítógép! Csere-Beszámítás! I5 12400F / RTX 3070 8GB / 32GB DDR4 / 500GB SSD+ 2TB HDD
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest