Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • geegggeeee

    csendes tag

    kedves drága fórumozók, aki segít nekem jó tanácsával azt megajándékozom egy postai úton feladott oroszkrémtorta szelettel.A gondom a következő:
    A vas vagy inkább vasacska egy amilo mini Ui3520 WinXPsp3 -itt jegyzem meg,h nem vagyok kiváncsi a fikázásra, meg,h "miért nem Dell-t vettél", azért mert a Dell Netbook annyi mint egy normális notebook azonkívül 30Kg és ha nincs éjszaka akkor tükörként funkcionál aza fantasztikus hd kijelzője....
    Szóval nem sikerül összehoznom a vezeték nélküli kapcsolatot.a wlan bekapcsolása után a felugró ablakban /"tálca" üzenetben/ jelzi a vezeték nélküli kapcsolatot.rákkatt a hálózatkezelőre és lám máris eltűnt az érzékelhető vezeték nélküli hálózat és hiába frissítek nem is lesz meg.Párszor frissítgetem a kapcsolatot, matatom a speciális beállításokat és máris rámdobja a hibaüzenetet,h EXPLORER.EXE hibát követett el és blablbla de mire lekérném a részleteket skippeli magát.Explorer frissítés nem megy,mert explorernek a legújabb frissítés kell,de ha le akarom szedni ezeket, azt írja ki,h már a legfrissebb van a gépemen és a telepítés leáll.22-es csapdája
    Amit csináltam eddig: -BIOS ba wlan enabled
    - wlan card illesztőprogram refresh
    - csatlakozás kezelő varázsló hibaelhárító bizbasz futtatása
    DE még mindíg nem akar felugró ablakon kívül hálózatot találni és csatlakozni

    A Routerem jó!még a telefonommal is erről netezek, de a netbookom nem akarja azigazságot
    please help meeeee!

    Amit ember rakott össze azt ember szét is tudja ba....

Új hozzászólás Aktív témák