Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • Reset Elek

    aktív tag

    válasz R.Zoli #877 üzenetére

    Na bocs, hogy fél percen belül kétszer megtalállak, de ha már meg lettem szólítva.........:D

    ''Reset Elek és sokan mások is sokszor hallgatnak ha bődületesen nagy baromság van a topikban...''

    Ühüm.
    Mikor jöttél azzal, hogy amerikaiak feltalálták, hogy gyémántport kell keverni a hűtőfolyadékba, teljesen belelkesültél, és örvendeztél, hogy mennyire jo lesz.... Szóltam, lehurrogtál.
    Meg amikor Németországból hozattál 20 eFt-os aluminiumtömböket, hogy te majd abból csinálsz radiátort, mert az az überkirályság... Szóltam, lehurrogtál.
    Ezek nem voltak baromságok? Csak mert te mondtad? Vagy szerinted csak kötekedni akartam?
    Mikor még régen mondogattam, hogy a D5, na abban van fantázia, TTS kollégával együtt lehurrogtatok...
    Tudnék még pár ilyen kisebb-nagyobb dolgot felhozni, amikor sokan lelkesedtek, csak én kontráztam bele. Mint utólag kiderült, nem véletlen.

    ''De amikor velem kell kötekedni akkor egyből ezek az ember iszonyat aktívak lesznek...''

    Nem erről van szó. Ha valaki nem ért veled egyet, az nem kötekedés. Eddig kéne csak felnőni. Hidd el, sokak szemében nem számít semmit, hogy neked van egy boltod, és már 20-30 szivattyú vagy blokk vagy bármi átment a kezeden. Ez nem érv. Maradjunk annyiban, hogy a '' Mert sz@rt azért nem forgalmazok!'', meg ''Nekem már jopár ilyen átment a kezem alatt.'' beszólásokon kívül nem sok tanujelét adtad műszaki érzékednek. Majd ha pontról-pontra megindoklod, hogy egyik miért jobb a másiknál, leborulunk előtted. Addig meg neked is tiszteletben kell tartanod mások tudását.
    Jah, és amíg diplomás emberként meg sem próbálsz helyesen írni, nemtudom mit vársz. Ki vegyen így komolyan ???? Nem személyeskedés, csak tény, hogy azokat, akik egy általános iskolás szintjét sem ütik meg, nagyon kevesen tisztelik.

    De én azért maradok legkiválóbb tisztelettel:
    Reset Elek



    És most OC azt mondaná, hogy kussoljak, és reszelgessem a blokkom, úgyhogy a szomszédok nagy örömére megyek is sablont flexelni :DDD
    Akinek vannak tippjei vörösréz lemez hidegalakításával (konkrétan kalapálás) kapcsolatban, az megoszthatná velem!

    Az elmélet és a gyakorlat viszonyának elméletét már jól ismerjük a gyakorlatból. Indoklás nélkül a hozzászólásod csak a ''vélemény'' szintjét éri el...

Aktív témák